کیفیت عالی 0.75w 12v Dmx512 Rgb Led Pixel H2503P12
منبع نور نقطه ای LED
208 نظرات
اکنون تماس بگیرید
کیفیت عالی 0.75w 12v Dmx512 Rgb Led Pixel H2503P12 مشخصات مورد RGB 25mm Pixel Point Light مدل شماره H2503P12-- RGB 25mm Pixel Point Light تایپ کنید ماژول LED نوع LED 3 عدد SMD 3535 منبع تراشه کری دمای ... بیشتر ببینید
پیام های بازدید کننده پیام بگذارید
اکنون تماس بگیرید
بیشتر بدانید
فیلم های مرتبط
40mm روشنایی بالا DC24V IP67 LED Light Module RGBW منبع نور نقطه ای LED با کنترل DMX512 00:24
40mm روشنایی بالا DC24V IP67 LED Light Module RGBW منبع نور نقطه ای LED با کنترل DMX512
LED نقطه نور
50mm شفاف دائمی روشنایی بالا LED نور نقطه ای RGB قابل تغییر IP67 ضد آب تزئینات بیرونی 00:08
50mm شفاف دائمی روشنایی بالا LED نور نقطه ای RGB قابل تغییر IP67 ضد آب تزئینات بیرونی
IP67 12v نورپردازی نقطه ای خروجی تعطیلات کریسمس دائمی 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source 00:12
IP67 12v نورپردازی نقطه ای خروجی تعطیلات کریسمس دائمی 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
روشنایی بالا 30mm ضد آب RGB رنگ کامل در فضای باز IP67 DC12V SMD3535 منبع LED نور نقطه پیکسل 00:25
روشنایی بالا 30mm ضد آب RGB رنگ کامل در فضای باز IP67 DC12V SMD3535 منبع LED نور نقطه پیکسل
نورپردازی تزئینی SMD3535 Ip67 پیکسل نقطه نور رنگی R / G / B / 2000-6500K رنگ سفارشی 00:33
نورپردازی تزئینی SMD3535 Ip67 پیکسل نقطه نور رنگی R / G / B / 2000-6500K رنگ سفارشی
48 LED Strip Light Smart Home دو رنگ روشنایی بالا دکوراسیون کامل خانه نوار نور انعطاف پذیر 00:08
48 LED Strip Light Smart Home دو رنگ روشنایی بالا دکوراسیون کامل خانه نوار نور انعطاف پذیر
کریسمس داغ روشنایی بالا تزئینات بیرونی نور نقطه ای LED روشنایی بیرونی 00:26
2.5W DC24V تک رنگ 80mm LED نقطه نور LED منبع SMD3535 00:26
2.5W DC24V تک رنگ 80mm LED نقطه نور LED منبع SMD3535
Led Bulb Waterproof IP67 24v 1.5w SMD3535 آدرس قابل حمل چراغ گلوله ای 00:53
Led Bulb Waterproof IP67 24v 1.5w SMD3535 آدرس قابل حمل چراغ گلوله ای
تمام پیکسل LED 1W 12V 30mm IP65 ضد آب 00:32
تمام پیکسل LED 1W 12V 30mm IP65 ضد آب