DC5V 12 میلی متر LED پیکسل چراغ ضد آب WS28110.3W RGB پیکسل LED با کیفیت حرفه ای
چراغ پیکسل نور
510 نظرات
اکنون تماس بگیرید
پیام های بازدید کننده پیام بگذارید
اکنون تماس بگیرید
بیشتر بدانید
فیلم های مرتبط
30mm روشنایی بالا نور نقطه ای LED صرفه جویی در انرژی با نصب انعطاف پذیر برای کاربردهای ضد آب در فضای باز 00:09
30mm روشنایی بالا نور نقطه ای LED صرفه جویی در انرژی با نصب انعطاف پذیر برای کاربردهای ضد آب در فضای باز
LED نقطه نور
نورپردازی تزئینی SMD3535 Ip67 پیکسل نقطه نور رنگی R / G / B / 2000-6500K رنگ سفارشی 00:33
نورپردازی تزئینی SMD3535 Ip67 پیکسل نقطه نور رنگی R / G / B / 2000-6500K رنگ سفارشی
منبع نور نقطه ای LED
قطر 12 میلی متر DMX512 تمام رنگی LED Pixel Light DC5V LED Light 00:29
قطر 12 میلی متر DMX512 تمام رنگی LED Pixel Light DC5V LED Light
چراغ پیکسل نور
اپیستار DC 5V Ip67 0.3W رشته چراغ LED قابل آدرس 00:29
اپیستار DC 5V Ip67 0.3W رشته چراغ LED قابل آدرس
معجزه لوبیا LED کریسمس تزئینات LED نور نقطه ای تک رنگ LED قابل برنامه ریزی نور پیکسل 00:32
معجزه لوبیا LED کریسمس تزئینات LED نور نقطه ای تک رنگ LED قابل برنامه ریزی نور پیکسل
چراغ پیکسل LED RGB DC12V 20mm IP67 PC ضد آب DMX 0.75W 6LM SMD5050، چراغ های نقطه ای فضای باز 00:24
چراغ پیکسل LED RGB DC12V 20mm IP67 PC ضد آب DMX 0.75W 6LM SMD5050، چراغ های نقطه ای فضای باز
40mm روشنایی بالا DC24V IP67 LED Light Module RGBW منبع نور نقطه ای LED با کنترل DMX512 00:24
40mm روشنایی بالا DC24V IP67 LED Light Module RGBW منبع نور نقطه ای LED با کنترل DMX512
50mm شفاف دائمی روشنایی بالا LED نور نقطه ای RGB قابل تغییر IP67 ضد آب تزئینات بیرونی 00:08
50mm شفاف دائمی روشنایی بالا LED نور نقطه ای RGB قابل تغییر IP67 ضد آب تزئینات بیرونی
IP67 12v نورپردازی نقطه ای خروجی تعطیلات کریسمس دائمی 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source 00:12
IP67 12v نورپردازی نقطه ای خروجی تعطیلات کریسمس دائمی 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
12v 2Led Modules 1.2w White Smd 2835 Light Advertising and Backlighting Signs Injection Module Led
High Brightness  SMD 2835 LED Module 3LED 1.5W 160LM Each DC12V for Channel Letter Light Box 00:37
High Brightness SMD 2835 LED Module 3LED 1.5W 160LM Each DC12V for Channel Letter Light Box