نور تک ال ای دی آلومینیومی XH-G3006M12 0.6W برای روشنایی بیرونی 12 ولت
LED نقطه نور
762 نظرات
اکنون تماس بگیرید
قیمت کارخانه 2835 30mm 12V نورپردازی بیرونی 12V نور واحد آلومینیوم * * مزایا OEM و ODM صدور گواهینامه CE و RoHS بیش از 14 سال تجربه، تخصص در آب ضد عوارض LED. بیش از 20 مشتری خارجی که بیش از 3 سال با ش... بیشتر ببینید
پیام های بازدید کننده پیام بگذارید
اکنون تماس بگیرید
بیشتر بدانید
فیلم های مرتبط
LED نقطه نور
چراغ پیکسل LED RGB DC12V 20mm IP67 PC ضد آب DMX 0.75W 6LM SMD5050، چراغ های نقطه ای فضای باز 00:24
چراغ پیکسل LED RGB DC12V 20mm IP67 PC ضد آب DMX 0.75W 6LM SMD5050، چراغ های نقطه ای فضای باز
40mm روشنایی بالا DC24V IP67 LED Light Module RGBW منبع نور نقطه ای LED با کنترل DMX512 00:24
40mm روشنایی بالا DC24V IP67 LED Light Module RGBW منبع نور نقطه ای LED با کنترل DMX512
50mm شفاف دائمی روشنایی بالا LED نور نقطه ای RGB قابل تغییر IP67 ضد آب تزئینات بیرونی 00:08
50mm شفاف دائمی روشنایی بالا LED نور نقطه ای RGB قابل تغییر IP67 ضد آب تزئینات بیرونی
IP67 12v نورپردازی نقطه ای خروجی تعطیلات کریسمس دائمی 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source 00:12
IP67 12v نورپردازی نقطه ای خروجی تعطیلات کریسمس دائمی 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
30mm روشنایی بالا نور نقطه ای LED صرفه جویی در انرژی با نصب انعطاف پذیر برای کاربردهای ضد آب در فضای باز 00:09
30mm روشنایی بالا نور نقطه ای LED صرفه جویی در انرژی با نصب انعطاف پذیر برای کاربردهای ضد آب در فضای باز