همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1546 محصولات.
صفحه نمایش مشبک LED ضد آب 300W DC12V RGB با حفاظت IP67
| نمونه محصول: | XH-HXH2503P12(RGB)-P50 |
|---|---|
| ولتاژ کار: | DC12V |
| قدرت: | 300 وات |
درب 400W 12V راننده LED منبع برق LED کیفیت بالا IP67 ضد آب برای چراغ های تزئینی
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
150W ولتاژ ثابت LED منبع تغذیه برای دوربین مدار بسته، 24V درایور LED
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| دمای کار: | -30°C تا +50°C |
| کلاس حفاظت: | IP67 |
10W DC12V 0.83A ولتاژ ثابت LED DC12V منبع تغذیه برای فضای باز لامپ
| جزئیات بسته بندی: | 42 * 22 * 24.5CM / 54PCS GW: 11KGS NW: 10KGS |
|---|---|
| زمان تحویل: | در 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
AC 90 - 130V 10W دوربین مدار بسته ولتاژ ثابت LED منبع تغذیه ترانسفورماتور برای نوار چراغ
| جزئیات بسته بندی: | 42 * 22 * 24.5CM / 54PCS GW: 11KGS NW: 10KGS |
|---|---|
| زمان تحویل: | در 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
چراغ نوار LED Miracle Bean IP67 DC12V 10W/M تک رنگ ضد آب
| نام محصول: | 2835-120 |
|---|---|
| کاربرد: | تبلیغات |
| قدرت: | 10W/M |
12V 24V IP20 Cob نوار نوار نوار سفید روشن انعطاف پذیر برای تزئین 8 میلی متر 5 متر / رول
| ولتاژ ورودی (v): | DC12V/24V |
|---|---|
| رنگ نورپردازی: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| رتبه بندی IP: | IP20 |
DC12V 8 میلی متر نوار نوار LED 10 W IP20 لپه انعطاف پذیر برای تزئین
| شماره مدل: | COB-384 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC12V/24V |
| رنگ نورپردازی: | 3000K/4000K/6000K |
نوار نوار LED انعطاف پذیر سفید IP20 DC24V 10mm Cob برای تزئین 5 متر / رول
| شماره مدل: | COB-528 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC24V |
| رنگ نورپردازی: | 3000K/4000K/6500K |

