همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1546 محصولات.
IP20 Cob LED Tape Light تک رنگ DC24V / 12V 11W 8mm انعطاف پذیر
| شماره مدل: | COB-312D |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC12V/24V |
| رنگ نورپردازی: | 3000K/4000K/6000K |
DC24V 14W Super Bright LED نوار نوار 10mm نوار چسب تک رنگ
| شماره مدل: | COB-308D |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC24V |
| رنگ نورپردازی: | 3000K/4000K/6000K |
چراغ نوار نوار انعطاف پذیر 14 واتی Cob Led IP20 12V 10mm 5 متر / رول برای تزئین
| شماره مدل: | COB-300D |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC12V |
| رنگ نورپردازی: | 3000K/4000K/6000K |
24 ولت 8 میلیمتری Cob LED نوار نوار نور قابل انعطاف IP20 5 متر / رول برای تزئین
| شماره مدل: | COB-240 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC24V |
| رنگ نورپردازی: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
فلکسیبل کاب LED نوار نور 24 ولت 10 میلی متر 13.5 وات RGB 5 متر / رول برای تزئین
| شماره مدل: | COB-420 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC24V |
| رنگ نورپردازی: | توهم RGB |
نوار LED IP20 نور سفید انعطاف پذیر 24 ولت 10 میلی متر 14 وات 5 متر / رول لپه برای تزئین
| شماره مدل: | COB-608 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC24V |
| رنگ نورپردازی: | 2700K+6500K |
ضد آب 150 ولت ولتاژ ثابت منبع برق LED برای دوربین مدار بسته، 24 ولت راننده LED
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| دمای کار: | -30°C تا +50°C |
| کلاس حفاظت: | IP67 |
چراغ نوار LED سفید IP20 DC24V 10mm Cob برای تزئینات 5 متر / رول
| شماره مدل: | COB-528 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC24V |
| رنگ نورپردازی: | 3000K/4000K/6500K |
صفحه نمایش شبکه LED با وضوح بالا صفحه نمایش شبکه شفاف با رنگ کامل برای مرکز خرید
| تضمین: | دو سال |
|---|---|
| استفاده: | نمایش تبلیغات |
| نام محصول: | نمایشگر مشبک LED |
صفحه نمایش رنگی در فضای باز شفاف شیشه ای LED ریتل صفحه نمایش تبلیغاتی الکترونیکی LED
| تضمین: | دو سال |
|---|---|
| استفاده: | نمایش تبلیغات |
| نام محصول: | نمایشگر مشبک LED |

