همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1544 محصولات.
DC36V 5W 100mm ضد آب LED Point Light PC Shell IP67 CE ROHS
| نام محصول: | XH-G10021P36(RGB)-B1a |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| اندازه: | 100*38 میلی متر |
0.6W LED Point Light در فضای باز 30000 ساعت طول عمر با حفاظت IP67
| نام محصول: | XH-Z3006M12-J1e |
|---|---|
| ولت کار: | DC12V |
| قدرت: | 0.6 وات |
نمایشگر ویدئویی با پرده مشبک LED RGB P100 در فضای باز
| نمونه محصول: | XH-G3003P12 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| زاویه نور: | 160 درجه |
تبلیغاتی P20 انعطاف پذیر شفاف فیلم ال ای دی فوق العاده باریک با صفحه PCB آسان نصب
| نمونه محصول: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 2500 Dots/㎡ |
| دستگاه های LED: | SMD2121RGB-IC |
تبلیغات بیرونی صفحه نمایش کریستالی بسیار نازک P16 RGB صفحه نمایش لچکدار شفاف LED
| نمونه محصول: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 3906Dots/㎡ |
| دستگاه های LED: | SMD2121RGB-IC |
DC5V RGB انعطاف پذیر شفاف فیلم LED روشنایی داخلی Ultra Thin LED Screen P10
| نمونه محصول: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 10000 نقطه/㎡ |
| دستگاه های LED: | SMD1314RGB-IC |
نورپردازی داخلی صفحه نمایش فلمی کریستالی بسیار نازک P8 DC5V SMD1314RGB 16bit LED پنجره شیشه ای شفاف انعطاف پذیر
| نمونه محصول: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 15625Dots/㎡ |
| دستگاه های LED: | SMD1314RGB-IC |
صفحه نمایش فیلمی شفاف ال ای دی چسبنده بر روی شیشه تبلیغات دیواری ویدئویی P6.25 DC5V SMD1314RGB 16bit
| نمونه محصول: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
| دستگاه های LED: | SMD1314RGB-IC |
صفحه نمایش شفاف LED شیشه ای چسبدار دیواری داخلی P20 DC5V شفاف انعطاف پذیر فیلم LED Screen
| نمونه محصول: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 2500 Dots/㎡ |
| دستگاه های LED: | SMD1314RGB-IC |
روشنایی بالا انعطاف پذیر در فضای باز LED شبکه دیوار ویدیو P125 برای باشگاه های شبانه DJ مرحله
| نام محصول: | XH-H2503P125 |
|---|---|
| اندازه: | 1000mm*1000mm |
| ولتاژ: | DC12V |

