همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1544 محصولات.
20W RGBW SPI USC2904 چراغ های LED شارژ پذیر برای نصب آسان نورپردازی داخلی در طراحی Ultra Slim
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
12w Cob Led Downlight تنظیم قابل تنظیم تنظیم 400LM SPI USC2904 LED روشنایی تجاری
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
Wifi LED Smart Recessed Downlight سطح تنظیم شده نصب شده 400LM SPI USC2904 روشنایی مغناطیسی داخلی
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
چراغ لوله ریلینگ LED 40W RGBW 220V برای سطح تجاری نصب شده در راه آهن ROHS گواهینامه
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
چراغ جدید 40W RGBW 220V LED قابل تنظیم با کنترل وای فای و سیستم روشنایی ریل DC24V
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
Miracle Bean انعطاف پذیر P6.25 LED شفاف فیلم صفحه نمایش برای استفاده در داخل خانه
| نمونه محصول: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
| ولتاژ: | DC5V |
Miracle Bean انعطاف پذیر P6.25 LED شفاف فیلم صفحه نمایش برای استفاده در داخل خانه
| مدل محصول: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
| ولتاژ: | DC5V |
P6 روشنایی بالا صفحه نمایش فیلمی شفاف LED صفحه نمایش شفاف داخلی
| نمونه محصول: | XH-JHP-P6 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| اندازه ماژول: | 240*720 میلی متر |
وال واشر LED 24 ولتی 12 واتی تک رنگ IP66 ضد آب IP66 160 درجه Smd5050 منحصر به فرد Miracle Bean
| نام محصول: | XH-3030M24 |
|---|---|
| قدرت لامپ: | 12 وات |
| ولتاژ کاری: | DC24V |
صفحه نمایش مشبک تراشه Epistar RGB LED 307W با طول عمر IP67 30000 ساعت
| نمونه محصول: | XH-CXG2001S-P31 |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| قدرت: | 307 وات |

