همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1545 محصولات.
ماژول LED نرم سفارشی P83 DC12V صفحه نمایش شبکه LED انعطاف پذیر 180 درجه منحنی
| نام محصول: | XH-H2503P83 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت کار: | 118W/m2 |
قابل سفارشی سازی 100 میلی متر IP67 ضد آب DC24V 50MM DMX LED RGB Pixel Light قابل برنامه ریزی در خارج از خانه LED پروژه LED چراغ های نقطه ای
| Nmae محصول: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| ولت کار: | DC24V |
| قدرت: | 3 وات |
چراغ نقطه ای LED ضد آب در فضای باز 0.6W 1800 - 6500K Ip67 DC12V 30mm Smd3535
| نام محصول: | H3003M12V2.0 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 0.6 وات |
100 میلی متر چراغ نقطه ای LED تک رنگ در فضای باز ضد آب IP67 5W Smd3535 DC24V
| نام محصول: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| قدرت: | 5 وات |
| ولتاژ: | DC24V |
1800-6500k Point LED Light IP67 0.6W Smd3535 DC12V 30mm Miracle Bean
| نام محصول: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| رنگ: | 1800-6500 هزار |
| قدرت: | 0.6 وات |
چراغ LED ضد آب Miracle Bean Outdoor IP67 Point 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| نام محصول: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| رنگ: | RGBW |
| اندازه: | 30*17.7 میلی متر |
Miracle Bean درب ضد آب IP67 صفحه نمایش شبکه LED DC24V DMX512 P62.5 RGB صفحه نمایش انعطاف پذیر LED
| نام محصول: | XH-H2503P62.5 |
|---|---|
| کاربرد: | پانل ویدئو وال برای رویداد، تبلیغات |
| رنگ: | RGB |
صفحه نمایش لچکدار شفاف LED در فضای داخلی پرده پنجره تلویزیون شیشه ای صفحه نمایش LED
| نمونه محصول: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 3906 Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P16 |
پرده داخلی پنجره تلویزیون شیشه ای شفاف صفحه نمایش LED P16 نصب ثابت 3906Dot/M2
| نمونه محصول: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 3906 Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P16 |
صفحه نمایش فیلمی شفاف رنگی LED RGB در داخل / بیرون صفحه نمایش ویدئویی
| نمونه محصول: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| دستگاه LED: | WE1314RGB-IC |
| ولتاژ بهره برداری: | DC5V |

