همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1545 محصولات.
DC5V 30mm RGB LED Point Light IP67 ضد آب 0.75W DMX512 Smd3535
| نام محصول: | G3003P12V5.1 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| درجه IP: | IP67 |
0.75W 6898 Smd3535 DC5V 30mm RGB نقطه چراغ LED IP67 ضد آب
| نام محصول: | G3003S12 |
|---|---|
| منبع نور: | SMD3535 |
| رنگ: | RGB |
در فضای باز ضد آب 1W Smd3535 DMX512 DC12V 30mm RGBW LED Point Light IP67
| نام محصول: | G3003P12V6.0 |
|---|---|
| اندازه: | 30*13.8 میلی متر |
| رنگ: | RGBW |
IP67 0.6W Smd2835 DMX512 DC12V 30 میلی متر تک رنگ نقطه چراغ LED در فضای باز
| نام محصول: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| اندازه: | 30*11.21 میلی متر |
| رنگ: | 1800-6500 هزار |
DMX512 Rgb Point LED Light Miracle Bean ضد آب IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm
| نام محصول: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| قدرت: | 5 وات |
| ولتاژ: | DC24V |
DC24V 100mm DMX512 RGBW LED Point Light ضد آب IP67 6W Smd3535
| نام محصول: | G10028P24V4.0 |
|---|---|
| رنگ: | RGBW |
| قدرت: | 6 وات |
Smd5050 DC12V 30mm DMX512 RGBW نقطه چراغ LED ضد آب IP67 0.75W
| نام محصول: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| اندازه: | 30 * 11.7 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
0.5 وات Smd2835 DC12V 30 میلی متری تک رنگ LED نقطه ای نور ضد آب در فضای باز IP67
| نام محصول: | Z3006M12V1.0 |
|---|---|
| رنگ: | قرمز/سبز/آبی |
| اندازه: | 30 * 11.7 میلی متر |
چراغ LED ضد آب Miracle Bean IP67 Point 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| نام محصول: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| رنگ: | RGBW |
| اندازه: | 30*17.7 میلی متر |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED در داخل خانه رنگ کامل صفحه نمایش شفاف LED انعطاف پذیر
| نمونه محصول: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 25600 Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P6.25 |

