همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1545 محصولات.
Miracle Bean Outdoor IP67 0.3W Smd5050 DC12V 20mm LED Point Light تک رنگ
| نام محصول: | G2001M12 V3.2 |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| اندازه: | 19.83 * 12.5 میلی متر |
ضد آب IP67 0.75W Smd3535 DC12V 30mm LED Point Light Full Color
| نام محصول: | K3003P12V1.0 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 0.75 وات |
چراغ نقطه ای ضد آب در فضای باز LED IP67 2W Smd3535 DC24V RGBW 30 میلی متر
| نام محصول: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| منبع نور: | SMD3535 |
چراغ های معجزه بین در فضای باز ضد آب IP67 40mm چراغ های دکوراسیون تعطیلات دائمی 1.5W DC24V برای خانه چراغ های نقطه ای LED
| نام محصول: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| اندازه: | 40 * 17.7 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 1.5 وات |
درب ضد آب IP67 دائمی دکوراسیون تعطیلات چراغ خانه DC12V 0.75W 40mm چراغ نقطه ای LED RGB
| نام محصول: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| اندازه: | 40 * 17.7 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 1.5 وات |
نمایشگاه نور پارک تفریحی نور موتیف نور 30mm DC12V 1W ضد آب LED نمایشگاه تجاری خیابان
| نام محصول: | XH-D30S12 |
|---|---|
| اندازه: | 30*H18mm |
| قدرت لامپ: | 1W |
نورهای دکوراسیون تعطیلات LED نورهای دکوراسیون پارک تفریحی 45mm 1W DC12V نورهای دکوراسیون پارک تفریحی
| نام محصول: | XH-D45S12 |
|---|---|
| اندازه: | 45*H23mm |
| قدرت لامپ: | 1W |
IP67 چراغ خانه تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو
| نام محصول: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| اندازه: | 25 * 15.05 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.75 وات |
IP67 چراغ خانه نورخانه تعطیلات دائمی DC15V 1W 40mm در فضای باز ضد آب لامپ LED نقطه ای RGB
| نام محصول: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| اندازه: | 40 * 17.7 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 1W |
چراغ تزئینی ضد آب در فضای باز DC12V 0.75W 30mm IP67 چراغ LED نقطه ای تعطیلات دائمی RGB
| نام محصول: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| اندازه: | 30 * 17 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.75 وات |

