همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1545 محصولات.
روشنایی بالا شفاف LED سیگنال دیجیتال برای خود سرویس کسب و کار تبلیغات دیجیتال پنجره پوستر صفحه نمایش
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| سیستم کنترل: | Nova/Linsn/Colorlight |
| نوع LED: | SMD |
فضای داخلی P2.6 Full Color LED Transparent Digital Poster برای مراکز خرید صفحه نمایش های تبلیغاتی صفحه نمایش های پنجره ای عملکرد انیمیشن
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
|---|---|
| عملکرد نمایش: | ویدیو |
| تراشه LED: | اپیستار/اسلی |
صفحه نمایش ال ای دی با روشنایی بالا برای مراکز خرید فروشگاه های خرده فروشی نمایشگاه ها - گرل تبلیغات انیمیشن صفحه نمایش ال ای دی
| Pixel Pitch: | 2.6 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت کاری: | 10% تا 90% |
| رنگ RGB: | 1R1G1B |
شفاف روشنایی بالا تبلیغاتی IP67 RGB P3.91 پنجره در فضای باز در فضای داخلی صفحه نمایش فیلم LED
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
نصب آسان Ultra-thin See Through Full Color روشنایی بالا RGB شفاف در فضای باز ریتل صفحه نمایش LED
| سطح حفاظت: | IP65 |
|---|---|
| مواد کابینت: | آلومینیوم |
| جزء LED: | SMD1921 |
P3.9-P7.8 مواد آلومینیومی ضد آب در فضای داخلی LED Mesh شفاف Grille LED Display Screen برای تبلیغات
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
نصب ثابت با حفاظت بالا و روشنایی بالا RGB شفاف در فضای باز ریتل صفحه نمایش LED
| سطح حفاظت: | IP65 |
|---|---|
| مواد کابینت: | آلومینیوم |
| جزء LED: | SMD1921 |
صفحه نمایش رنگی LED با وضوح بالا برای مراکز خرید صحنه ها و پرده های ساختمان دیوارها صفحه نمایش تبلیغاتی IP65
| Pixel Pitch: | 2.6 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت کاری: | 10% تا 90% |
| رنگ RGB: | 1R1G1B |
P3.9-P7.8 مواد آلومینیومی با نصب نوار تعلیق LED Video Wall LED Mesh Transparent Grille Led Display Screen برای تبلیغات
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
|---|---|
| عملکرد نمایش: | ویدیو |
| تراشه LED: | اپیستار/اسلی |

