همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1545 محصولات.
پرده بزرگ RGB P3.91 صفحه نمایش LED کامل رنگی IP65 داخلی / خارجی شفاف لامپ LED برای مراکز خرید و مترو
| سطح حفاظت: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| پیکربندی پیکسل: | SMD1921 |
صفحه نمایش LED P2.6 با رنگ کامل برای پنجره های فروشگاه
| سطح حفاظت: | IP65 |
|---|---|
| مواد کابینت: | آلومینیوم |
| جزء LED: | SMD1921 |
فروش داغ پانل های ریت شفاف LED IP67 RGB P3.91 پنجره در فضای باز داخل شیشه فیلم LED نوار شبکه صفحه نمایش
| استفاده: | فضای باز |
|---|---|
| اندازه کابینت: | 1000mm*1000mm |
| مصرف: | 800 w/㎡ |
صفحه نمایش پرده ای با رنگ کامل در فضای باز شفاف Led Grilles با قطعات SMD1921 و مواد کابینت آلومینیوم
| سطح حفاظت: | IP65 |
|---|---|
| مواد کابینت: | آلومینیوم |
| جزء LED: | SMD1921 |
رنگ کامل روشنایی بالا RGB گرل صفحه نمایش بزرگ شفاف LED
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
صفحه نمایش LED شفاف LED در داخل خانه صفحه نمایش ریتال الکترونیکی تمام رنگی صفحه نمایش پنجره صفحه نمایش تبلیغات
| استفاده: | فضای باز |
|---|---|
| اندازه کابینت: | 1000mm*1000mm |
| مصرف: | 800 w/㎡ |
کیفیت بالا در فضای باز صفحه نمایش ویدئویی LED در فضای باز ثابت نصب براق صفحه نمایش LED تبلیغاتی LED
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
آبپاش در فضای باز P3.9-7.8 شفاف صفحه ی ریتل LED برای دیوار ویدیویی تبلیغاتی
| استفاده: | فضای باز |
|---|---|
| عملکرد نمایش: | ویدیو |
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
P2.6-5.2نشان دهنده ی شفاف لایت رنگی در فضای باز با روشنایی بالا برای پنجره های فروشگاه
| اندازه کابینت: | 1000mm*1000mm |
|---|---|
| مصرف: | 800 w/㎡ |
| سطح حفاظت: | IP65 جلو و عقب |
صفحه نمایش شبکه LED بیرونی سبک وزن P3.9-7.8 برای نصب رسانه های بزرگ
| سطح حفاظت: | IP65 |
|---|---|
| مواد کابینت: | آلومینیوم |
| عملکرد نمایش: | ویدیو |

