همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1545 محصولات.
P50 پیکسل شبکه صفحه نمایش LED IP67 SMD3535 DC12V 80W RGB LED Net Screen
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| کنترل: | DMX512 |
چراغ پیکسلی LED نقطه ای با پروفیل آلومینیومی دو طرفه 12 ولت دارای گواهی RoHS برای سقف ساختمان دائمی در خانه هوشمند فضای باز
| Nmae محصول: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| قدرت: | 1W |
| زاویه دید: | 120 درجه |
DC24V DMX LED RGB چراغ های نقطه ای LED پروفایل آلومینیوم IP67 ضد آب 40mm 30mm 50mm
| Nmae محصول: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| ولت کار: | DC24V |
| قدرت: | 1.5 وات |
روشنایی بالا P3.91-7.8 شفاف صفحه نمایش دی ال دی برای نمایش تبلیغات داخلی و خارجی
| سطح حفاظت: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Pixel Configuration: | SMD1921 |
6000CD HD شفاف صفحه نمایش ریتل LED در فضای باز صفحه نمایش تبلیغات داخلی
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| مواد کابینت: | آلومینیوم |
| Led Component: | SMD1921 |
P2.6-5.2 تکنولوژی جدید شفاف دی ال دی گرل صفحه نمایش روشنایی بالا صفحه نمایش ویدئویی بیرونی
| Usage: | Outdoor |
|---|---|
| Cabinet Size: | 1000mm*1000mm |
| مصرف: | 800 w/㎡ |
P3.9-7.8 صفحه نمایش شفاف دی ال ای دی شفاف پرده نمایش برای تبلیغات صفحه نمایش بیرونی
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
ریتل بیرونی شفاف صفحه نمایش LED P3.91 میش بزرگ داخلی تبلیغات شیشه پنجره آسان نصب صفحه نمایش ریتل LED
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| مواد کابینت: | آلومینیوم |
| Pixel Configuration: | SMD1921 |
شفاف LED IP67 RGB P2.6 شبکۀ شبکه صفحه نمایش پنجره فروشگاه داخلی پرده تبلیغاتی درب بیرون صفحه نمایش شفاف
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Led Component: | SMD1921 |
صفحه نمایش LED ضد آب P3.9 پنجره شیشه ای ساختمان شفاف شیشه ای شبکه ی بزرگ
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| Cabinet Size: | 1000mm x 1000mm |

