همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1546 محصولات.
ماژول پرتوان 12 ولت 3 ال ای دی 0.6 وات فضای باز
| نام تجاری: | Miracle Bean |
|---|---|
| نام محصول: | 7520-2835-0.72W |
| قدرت: | 0.6 وات |
ضد آب IP67 رنگ کامل روشنایی بالا پیکسل LED Mesh نمایش شفاف شیشه بزرگ داخلی صفحه نمایش LED
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
مواد آلومینیومی ضد آب IP67 رنگ کامل روشنایی بالا پیکسل LED Mesh برای صفحه نمایش بزرگ شیشه ای LED
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
P16 DC5V RGB رنگ LED شفاف فیلم صفحه نمایش برای نصب داخلی
| نمونه محصول: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| اندازه: | 480*960 میلی متر |
| رنگ: | رنگ RGB |
صفحه نمایش فیلم LED LED Screen P16 Placa Flexible Soft Module شفاف صفحه نمایش LED
| نمونه محصول: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 3906 Dot/㎡ |
| دستگاه های LED: | WE2121RGB-IC |
تبلیغات انعطاف پذیر Pixel Led Mesh Display شفاف LED در فضای باز ضد آب P3.91
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| Cabinet Size: | 1000mm x 1000mm |
3.9mm پیکسل های تمام رنگی SMD LED شیشه نمایش پنجره صفحه نمایش برای شبکه تبلیغات 000 ساعت طول عمر
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
P3.91*7.8 صفحه شفاف روشنایی بالا پیکسل رنگ کامل HD صفحه نمایش LED
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
RGB کامل رنگ 12mm ضد آب مینی چراغ های LED F8 DC05V پیکسل LED نور
| قدرت: | 0.3W |
|---|---|
| منبع نور: | Epistar |
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
Pixel 20mm 30mm LED Point Light SMD5050 Fog Shell RGB RGBW ماژول LED گرد
| منبع نور LED: | SMD5050 |
|---|---|
| پوشش دادن: | پوسته مه |
| کاربرد: | خانه خانوادگی، نمای ساختمان، تعطیلات |

