همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1546 محصولات.
چراغ های سیل ال ای دی در فضای باز آلومینیومی 12 وات White Jade Square ضد آب IP65
| زاویه پرتو: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| قدرت: | 12W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
کانون توجه LED در فضای باز با قدرت 20w تک رنگ IP65 با چند زاویه پرتو
| زاویه پرتو: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| قدرت: | 20W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
LED ضد آب چراغ سیل نور در فضای باز 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w 200w 300w 400w Rgb چراغ های سیل خورده
| زاویه پرتو: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| قدرت: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| دمای محیط: | -40 -60 |
DC12V سیلیکون فلکسیبل ال ای دی نوار نئون 6 میلی متر 8 میلی متر 10 میلی متر IP65 120 LED
| کاربرد: | منظره، تابلوهای نئون/تزیینی |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| رنگ: | سفید، آبی، زرد، قرمز، نارنجی، سبز، بنفش و غیره |
12V 6X12mm سیلیکون LED نور طناب نئون IP67 نوار LED انعطاف پذیر SMD 2835
| رنگ روشن: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP67 |
| اندازه: | 6*12 میلی متر |
چراغ های دایره ای LED 9w با مواد آلومینیوم ریخته شده و حفاظت IP65
| ماتریال: | آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| رنگ: | قرمز / سبز / آبی / زرد / سفید / سفید گرم / سفید طبیعی |
| تضمین: | دو سال |
منبع نور نقطه ای LED در فضای باز 160° زاویه پرتو 12V IP67 ضد آب برای پنجره ها
| دمای محیط: | -20-60 ℃ |
|---|---|
| روش نصب: | سطح نصب شده |
| اندازه: | 20 میلی متر |
چراغ نقطهای LED ضد آب IP67 مقاوم در برابر دمای بالا 50 میلیمتری برای دکوراسیون پارک تفریحی در فضای باز
| برنامه: | دکوراسیون در فضای باز |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP67 |
| ساطع کننده رنگ: | RGB |
Metal LED lighted sign letters for outdoor advertising decoration
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC, MoneyGram |
400 وات پرقدرت LED Flood Light IP65 Die Cast آلومینیوم ماتریال
| زاویه پرتو: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات 9 وات 12 وات 18 وات 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات و غیره |
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |

