همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1546 محصولات.
چراغ نور افکن در فضای باز 9w Outdoor Led Flood Light ضد آب IP65 برای ساختمان
| زاویه پرتو: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| قدرت: | 9W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
فروش گرم چراغ دفن شده زمینی ضد آب IP65 3W در چراغ های زیرزمینی LED
| قدرت: | 3W |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 -40 |
| ماتریال: | آلومینیوم |
چراغ های نقطه ای IP65 18W DC24V چراغ های LED تزئینی لامپ زمینی مدور 2 سال گارانتی
| قدرت: | 18W |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 -40 |
| ماتریال: | آلومینیوم |
چراغ های نقطه ای LED چراغ روکش فرورفتگی در فضای باز 24v 1w IP65 چراغ دفن گرد زمین ضد آب
| قدرت: | 1W |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 -40 |
| ماتریال: | آلومینیوم |
چراغ های دیواری در فضای باز 18w 24w 36w میله های نور چراغ دیوار واشر ضد آب چراغ های خطی
| منبع نور: | 3in1 SMD5050 |
|---|---|
| قدرت: | 18W ، 24W ، 36W ، 48W ، 72W |
| مزاج کار: | -40 -60 |
ضد آب IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB فضای باز انعطاف پذیر صفحه نمایش شبکه LED
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| درخواست: | صفحه نمایش LED مش برای ساختمان، دکوراسیون رسانه ای ساختمان |
تبلیغات در فضای باز IP67 LED Video Mesh P125 DC12V RGB انعطاف پذیر LED Net Screen
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| Pixel Pitch: | P125 |
Miracle Bean صفحه نمایش شبکه LED سفارشی IP67 30mm DMX512 RGB
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| Pixel Pitch: | P125 |
صفحه نمایش ویدئویی سفارشی LED Mesh Wall IP67 30mm DMX512 RGB دکوراسیون تبلیغات بیرونی
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| کنترل: | DMX512 |
چسب شفافیت انعطاف پذیر فیلم LED صفحه نمایش نازک تبلیغات دیوار ویدیو P4 DC5V WE2121RGB 16bit
| ابعاد صفحه نمایش: | 4 میلی متر |
|---|---|
| استفاده: | در داخل |
| پیکسل ها: | 4 میلی متر |

