همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1546 محصولات.
Safety 180 W Waterproof LED Driver 24 V DC12V High Efficiency
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000PCS per month |
Short Circuit Protection LED Waterproof Driver , 12V 2.5A Switching Power Supply
| Packaging Details: | 475*250*145CM/100PCS G.W:13KGS N.W.:12KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Voltage Inverter AC TO DC Waterproof LED Power Supply 80Watt 6.6A IP67
| Packaging Details: | 45*24*20cm/20pcs G.W.:14kgs N.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
DC24V 100 W 8.3A Waterproof LED Power Supply With Ground Wire IP67
| Packaging Details: | 45*32*20CM/20PCS G.W:18KGS N.W.:17KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
120 Watt Waterproof LED Power Supply Short Circuit Protection For LED Signboard
| Packaging Details: | 45*32*20CM/20PCS G.W:18KGS N.W.:17KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
High Efficiency Waterproof LED Power Supply , 24 V 8.3A 200W Waterproof LED Driver
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |
24V 10A 120W IP67 Waterproof Led Driver Transformer With CE ROHS
| Packaging Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W:20KGS N.W.:19KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Outdoor Ac To Dc Constant Voltage LED Power Supply 12V 100W Environmentally Friendly
| Packaging Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W:20KGS N.W.:19KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
نوار چراغ خطی LED 12w DC24V RGB نوار روشنایی خطی نمای ساختمان در فضای باز
| زاویه پرتو: | 160 |
|---|---|
| قدرت: | 12W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
Ip65 Led Flood Light Led Circular Spotlight Led Lamp 9w Lighting Outdoor Led Smd Flood Light
| زاویه پرتو: | 10 درجه 15 درجه 30 درجه 45 درجه 60 درجه 90 درجه |
|---|---|
| قدرت: | 9W |
| دمای محیط: | -40 -60 |

