همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1546 محصولات.
IP65 درایور LED ضد آب 400W برای روشنایی نامه های کانال 30000 ساعت
| جزئیات بسته بندی: | 38*29*15 سانتیمتر/50 عدد GW: 16 کیلوگرم شمال غربی: 15 کیلوگرم |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T از قبل، Western Union، Paypal، LC |
کلاس حفاظت IP67 صفحه نمایش شبکه LED دیوار ویدئویی برای تزئینات ساختمان و تبلیغات
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| کنترل: | DMX512 |
صفحه نمایش بیرونی انعطاف پذیر LED Net Screen ضد آب IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| درخواست: | صفحه نمایش LED مش برای ساختمان، دکوراسیون رسانه ای ساختمان |
چراغ های LED RGBW 24 ولت قابل کاهش نور راه حل روشنایی کریسمس در فضای باز
| طول عمر: | 30000 ساعت |
|---|---|
| تضمین: | دو سال |
| کم نور: | آره |
20 میلی متر RGBW LED روشنایی پنجره برای فضای باز کریسمس و هالووین دکوراسیون 30000 ساعت طول عمر
| شار نورانی: | 12 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | RGBW |
| طول عمر: | 30000 ساعت |
منبع تغذیه ضد سوسو LED در فضای باز IP67 برای چراغ ها 50W 100W 400W 600W
| Feture: | waterproof rainproof driver |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Items Name: | power supply |
10 W AC TO DC LED Waterproof Power Supply , Metal Shell Flexible Strips Power Supply
| Packaging Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
High Reliability Waterproof LED Power Supply IP67 20 watt CE ROHS
| Packaging Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
نور سیل در فضای باز 3w 6w چند زاویه پرتو ضد آب IP65 Garden در فضای باز به رهبری کانون توجه
| زاویه پرتو: | 5 درجه 10 درجه 15 درجه 30 درجه 45 درجه 60 درجه 90 درجه |
|---|---|
| قدرت: | 3w / 6w |
| دمای محیط: | -40 -60 |
چراغ روشنایی LED IP65 1000mm 12W DC24V تک رنگ برای روشنایی ساختمان در فضای باز
| زاویه پرتو: | 160 |
|---|---|
| قدرت: | 12W |
| دمای محیط: | -40 -60 |

