همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1545 محصولات.
نور پیکسل 0.75W 30mm 12V LED نور نقطه ای IP67
| نام محصول: | XH-H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| اندازه: | 30 * 17 میلی متر |
| رنگ: | رنگ RGB |
P8 داخلی هوشمند کریستال میش چسبنده فوق نازک انعطاف پذیر شفاف صفحه نمایش ماژول LED فیلم Pantalla صفحه نمایش برای
| مدل محصول: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 15625نقطه/㎡ |
| قدرت: | 600 وات بر متر مربع |
چراغ نقطه ای LED چراغ خانه نور دایمی تعطیلات DC9V 0.75W 25mm درب ضد آب لامپ نقطه ای LED RGBW
| نام محصول: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| اندازه: | 25 * 15.05 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.75 وات |
صفحه نمایش لچکدار LED شفاف فیلم نصب آسان برای تبلیغات LED Panel-p4
| مدل محصول: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 25600 Dot/㎡ |
| دستگاه های LED: | WE1314RGB-IC |
صفحه نمایش لچکدار LED شفاف فیلم نصب آسان برای تبلیغات LED Panel-p8
| مدل محصول: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 25600 Dot/㎡ |
| دستگاه های LED: | WE1314RGB-IC |
IP67 منبع نور نقطه ای LED 1W DC12V 30MM RGB برای تزئینات بیرونی و تجاری
| نام محصول: | H3004P12 |
|---|---|
| اندازه: | 30 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 1W |
IP67 چراغ خانه تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو
| نام محصول: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| اندازه: | 25 * 15.05 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.5 وات |
80MM 24V ضد آب DMX چند رنگیزیزه کاری کریسمس تعطیلات چشم انداز نور RGB پیکسل چراغ LED
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
صفحه نمایش تبلیغاتی بیرونی و داخلی با شبکه نرم LED قابل برنامه ریزی
| حفاظت: | IP67 |
|---|---|
| Work Volt: | DC12V |
| Application: | indoor and outdoor |
صفحه نمایش LED شفاف انعطاف پذیر با گواهینامه CE RoHS و P100 Pixel Pitch
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| Control: | DMX512 |

