همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1544 محصولات.
P6 فیلمی فوق العاده نازک شفاف LED برای دیوار ویدئویی داخلی نصب آسان با صفحه PCB RGB DC5V
| مدل محصول: | XH-JHP-P6 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 27778 نقطه در متر مربع |
| دستگاه های LED: | WE1314RGB-IC |
P20 DC5V صفحه نمایش ال ای دی فیلمی نازک WE1314 RGB 16bit Video شفاف شیشه ای LED Screen Wall برای فروشگاه خرده فروشی
| مدل محصول: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 2500 Dots/㎡ |
| دستگاه های LED: | SMD2121RGB-IC |
صفحه نمایش فیلمی شفاف P6 با وضوح بالا برای دیوار ویدئویی داخلی با نصب آسان و RGB DC5V
| مدل محصول: | XH-JHP-P6 |
|---|---|
| تراکم پیکسلی: | 27778 نقطه در متر مربع |
| دستگاه های LED: | WE1314RGB-IC |
33mm 1W DC12V RGB LED روشنایی سرگرمی میدان نمایشگاه Cabochon چراغ های تفریحی روشنایی
| نام محصول: | XH-D53S12 |
|---|---|
| اندازه: | 30*H18mm |
| قدرت لامپ: | 1W |
50mm 5050RGB چراغ های پارک تفریحی 2W DC12V چراغ های تزئینی
| نام محصول: | XH-D50S12 |
|---|---|
| اندازه: | 50*H23mm |
| قدرت لامپ: | 2 وات |
منبع نور نقطه ای ضد آب LED 5W 100 * 38mm PC Shell DC36V IP67
| نام محصول: | XH-G10021P36(RGB)-B1a |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| اندازه: | 100*38 میلی متر |
حفاظت IP67 0.6W منبع نور نقطه ای LED در فضای باز 30000 ساعت عمر
| نام محصول: | XH-Z3006M12-J1e |
|---|---|
| ولت کار: | DC12V |
| قدرت: | 0.6 وات |
معجزه لوبیا سفارشی در فضای باز ضد آب IP66 تک رنگ 24V 12W LED دیوار شوینده
| نام محصول: | XH-3030M24 |
|---|---|
| قدرت لامپ: | 12 وات |
| ولتاژ کاری: | DC24V |
صفحه نمایش شبکه ی رنگی شفاف LED SMD3535 IP67 RGB P83 LED Mesh Video Screen
| مدل محصول: | XH-H3003P12(RGB)-P183 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| زاویه دید: | 160 درجه |
زاویه نور 160 درجه IP67 RGB SMD3535 P62.5 صفحه نمایش LED انعطاف پذیر با کنترل DMX512
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RGB |
| کنترل: | DMX512 |

