همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1544 محصولات.
صفحه نمایش شفاف شیشه ای نرم LED چسبنده قابل برش با صفحه نمایش براق بدون درز آسان نصب ایست
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8mm |
| Warranty: | 3 years |
صفحه نمایش فیلمی شفاف ال ای دی چسبنده بر روی شیشه تبلیغات دیواری ویدئویی P6.25 DC5V SMD1314RGB 16bit
| مدل محصول: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| تراکم پیکسل: | 25600Dots/㎡ |
| دستگاه های LED: | SMD1314RGB-IC |
پروژه روشنایی ساختمان های بیرونی 25 میلی متری LED Dot Point Light با کنترل DMX512 برای تزئین تعطیلات
| نوع ماده: | منبع نور نقطه ای |
|---|---|
| رنگی که از آن تابش می کند: | چند رنگ RGB |
| ماده: | نور پیکسل LED 30 میلی متری |
دکوراسیون بیرونی کریسمس DC12V SMD5050 RGBW اپلیکیشن رشته ای بیرونی دائمی Pixel Eaves چراغ های LED
| قدرت: | 1.5 وات |
|---|---|
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
| مواد: | PC پوسته + چسب |
آکریلیک LED Backlight RGBIC DC5V آبنبات کریسمس برای تزئینات بیرونی
| قدرت نامی: | 0.2 وات |
|---|---|
| قطر محصول: | 9 میلی متر |
| تم: | نور پس زمینه LED اکریلیک |
روشنایی دائم کریسمس در فضای باز RGBW Wifi Led Eaves Light با طراحی چسب پوسته PC
| قدرت: | 1.5 وات |
|---|---|
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
| مواد: | PC پوسته + چسب |
پنجره ساختمان بزرگ شیشه دیوار ویدئویی داخلی بیرونی انعطاف پذیر شفاف پرده دیوار تبلیغات صفحه نمایش LED
| دمای رنگ: | RGB |
|---|---|
| مقیاس خاکستری: | 16 بیت |
| ولتاژ ورودی: | AC220V |
1.5W ضد آب LED تغییر رنگ در فضای باز نور نقطه ای برای دکوراسیون کریسمس
| قدرت: | 1.5 وات |
|---|---|
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
| مواد: | PC پوسته + چسب |
فروش داغ 20mm رنگارنگ هوشمند 0.4w 12v چراغ های بیرونی رشته ای چراغ های تزئینی کریسمس
| Led Qty: | 1 Leds/pieces |
|---|---|
| Light Color: | rgbw |
| Voltage: | 12V |
0.4w RGBW 12v ارتقا یافته ضد آب در فضای باز رنگارنگ نور تزئینی برای ساختمان سرگرمی
| نوع نصب: | سطح نصب شده |
|---|---|
| درخواست: | فضای باز/داخلی |
| Usage: | Eaves Lighting |

