همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel module ] همخوانی داشتن 1544 محصولات.
دکوراسیون داخلی صفحه نمایش فیلمی شفاف RGB رنگ روشن قدرت بالا انعطاف پذیر
| استفاده: | در داخل |
|---|---|
| قدرت: | 300 وات بر متر مربع |
| ماده: | صفحه نمایش LED شفاف |
Mini 150 W Switching Power Supply 24V AC110V TO DC12V For CCTV
| Packaging Details: | 47*30*18CM/15PCS G.W:19KGS N.W.:18KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
قیمت فابریک صفحه نمایش شبکی رنگی شفاف LED IP67 RGB P3.91 صفحه نمایش شبکی LED Video Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
شفافیت 1000*1000mm در فضای باز کرایه صفحه نمایش ریتم LED قیمت صفحه نمایش شفاف P3.91 Pantalla Led Transparente
| جنس کابینت: | آلومینیوم |
|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
| اندازه کابینت: | 1000mm x 1000mm |
چراغ ضد آب Miracle Bean Outdoor Smd3535 IP67 0.75W DC12V تک رنگ
| نام محصول: | XH-H4003M12V1.0 |
|---|---|
| اندازه: | 40 * 17.7 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.75 وات |
منظره سازی ضد آب موتیف تزئینات کریسمس نور 50mm 2W DC12V نمایشگاه نور پارک سرگرمی در فضای باز
| نام محصول: | XH-D50S12 |
|---|---|
| اندازه: | 50*H23mm |
| قدرت لامپ: | 2 وات |
چراغ پایین قابل تنظیم قابل تنظیم LED 20W RGBW 400LM SPI USC2904
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
12 وات RGBW روشنایی ضد درخشش LED بدون تراش 400LM برای روشنایی تجاری و خانگی
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
شیشه شفاف با کیفیت بالا در تمام رنگ DC5V با شیشه دو طرفه آلومینیومی
| سبک پیکسل: | P20/P10/P8/P6/P4 |
|---|---|
| سیستم کنترل: | Nova/Linsn/Colorlight/DBStar |
| ولتاژ بهره برداری: | DC5V |
چراغ پارک تفریحی LED نور تزئینی 60mm 5050RGB 2W DC12V چراغ های تزئینی
| نام محصول: | XH-D60S12 |
|---|---|
| اندازه: | 60*H28mm |
| قدرت لامپ: | 2 وات |

