همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
پروفایل آلومینیومی 30 میلی متر RGB ضد آب IP67 رنگ کامل بدن پلاستیکی چراغ های نقطه ای کریسمس دائمی
| نام محصول: | G3003P12 |
|---|---|
| اندازه: | 30*13.8 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.75 وات |
روشنایی بالا نوردهی منظره نورهای نقطه ای برای فضای باز 1.5W RGB کریسمس 24V آلومینیوم کانال پروفایل مسیر 50mm IP67 ضد آب
| Nmae محصول: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| ولت کار: | DC24V |
| قدرت: | 1.5 وات |
سطح نصب نور مسیر مغناطیسی 40W RGBW بدن آلومینیوم سیاه / سفید
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
ریموت کنترل تجاری RGBW نصب روی دیوار برای نصب روی سطح
| زاویه پرتو: | 30 درجه |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP65 |
| نصب: | سطح نصب شده |
۴۰ وات وای فای C کریسمس فضای داخلی تجاری نور نور سقف بالا
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| منبع برق: | برق |
| نصب: | سطح نصب شده |
40 ولت 24 ولت نور کریسمس داخلی دیوار نصب شده نور نور بالا با دمای رنگ 000K/6000K
| زاویه پرتو: | 30 درجه |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP65 |
| نصب: | سطح نصب شده |
40W RGBW چراغ آهن آهن مغناطیسی، چراغ آهن آهن مغناطیسی در طراحی نصب شده
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
40W RGBW چراغ آهن آهن مغناطیسی، چراغ آهن آهن مغناطیسی در طراحی نصب شده
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
نورپردازی پارک تفریحی ضد آب 45mm RGB 1W DC12V چراغ های تزئینی بیرونی دائمی
| نام محصول: | XH-D45S12 |
|---|---|
| اندازه: | 45*H23mm |
| قدرت لامپ: | 1W |

