همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel ] همخوانی داشتن 2085 محصولات.
میزان شفافیت بالا P6 صفحه نمایش فیلم شفاف برای کسب و کار 50000 ساعت طول عمر
| روشنایی: | 1500 سی دی / ㎡ |
|---|---|
| سیستم کنترل: | DMX512 |
| مقیاس خاکستری: | 16 بیت |
ضد آب 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A منبع تغذیه سوئیچینگ
| توان خروجی: | 400W |
|---|---|
| جریان خروجی: | 16.6A / 33.3A |
| ولتاژ ورودی: | 170-250A |
منبع تغذیه IP65 5V 12V 24V SMPS منبع تغذیه 1A - 30A AC DC CCTV
| توان خروجی: | 60w,80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
| ریپل و نویز: | <80MV |
IP67 P83 دکوراسیون بیرونی صفحه نمایش تبلیغاتی پررنگ SMD3535dmx512
| روشنایی: | 4000 سی دی |
|---|---|
| اندازه پنل: | سفارشی |
| زاویه نور: | 160 درجه |
تراشه IC DMX512 کریسمس دائمی 30 میلی متری IP67 منبع نور نقطه ای RGB در فضای باز با حالت های متعدد و کنترل از راه دور APP
| نام محصول: | G3003P12 |
|---|---|
| اندازه: | 30*13.8 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.75 وات |
پروفایل آلومینیومی 30 میلی متر RGB ضد آب IP67 رنگ کامل بدن پلاستیکی چراغ های نقطه ای کریسمس دائمی
| نام محصول: | G3003P12 |
|---|---|
| اندازه: | 30*13.8 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.75 وات |
روشنایی بالا نوردهی منظره نورهای نقطه ای برای فضای باز 1.5W RGB کریسمس 24V آلومینیوم کانال پروفایل مسیر 50mm IP67 ضد آب
| Nmae محصول: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| ولت کار: | DC24V |
| قدرت: | 1.5 وات |
سطح نصب نور مسیر مغناطیسی 40W RGBW بدن آلومینیوم سیاه / سفید
| جزئیات بسته بندی: | 432*327*445 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
ریموت کنترل تجاری RGBW نصب روی دیوار برای نصب روی سطح
| زاویه پرتو: | 30 درجه |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP65 |
| نصب: | سطح نصب شده |
۴۰ وات وای فای C کریسمس فضای داخلی تجاری نور نور سقف بالا
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| منبع برق: | برق |
| نصب: | سطح نصب شده |

