همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
فروش مستقیم کارخانه Ultrathin Silent Led Switching Power Supply Led Driver Switch 110-240V منبع برق ولتاژ گسترده
| شماره مدل: | XH-100W-B |
|---|---|
| بعد: | 225*53*19mm |
| ولتاژ خروجی: | 12 ولت/24 ولت |
منبع برق LED دوامدار و صرفه جویی در انرژی 12 ولت 24 ولت برای نور داخلی در فضای باز
| حفاظت: | IP67 ضد آب |
|---|---|
| کنترل کم نور: | هیچ کدام |
| محفظه: | پوسته آلومینیومی ضد زنگ اکسیداسیون |
عمده فروشی Ultra-Thin Slim 12V/24V LED Driver 100W 200W 400W منبع برق AC-DC برای چراغ های LED
| شماره مدل: | XH-100W-B |
|---|---|
| بعد: | 225*53*19mm |
| ولتاژ خروجی: | 12 ولت/24 ولت |
کارایی بالا راننده ال ای دی منبع برق ضد آب IP67 LED Mesh Screen LED Module LED Point Light 110-240AC ولتاژ ثابت
| دمای ذخیره سازی: | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| چشم انداز: | ضد آب محصور شده |
| بسته بندی: | 10pcs/ctns |
ماژول نور LED ضد آب دائمی IP67، چراغ های پیکسلی RGB پایدار، چراغ نقطه ای LED، دکوراسیون فضای باز
| زاویه دید: | 120 درجه |
|---|---|
| گارانتی: | 3 سال |
| ولتاژ: | DC24V |
چراغ های نقطه ای LED در فضای باز IP67 RGBW نور پیکسل برای ساخت و ساز نورپردازی پل نمای ساختمان ، نورپردازی چشم انداز و تزئینات معماری
| نوع SMD: | 3535 |
|---|---|
| منبع نور LED: | SMD3535 |
| تحویل: | در عرض 7 روز |
منبع نور پیکسل RGB ضد آب LED فضای باز قابل برنامه ریزی برای نمای ساختمان، نورپردازی رسانه، دکوراسیون تبلیغاتی، کنترل DMX، روشنایی بالا، نصب آسان
| نوع مورد: | چراغ های نقطه ای |
|---|---|
| میزان قدرت: | 0.75w |
| روش نمایش: | RGBW/RGB/W |
چراغ های نقطه ای LED با روشنایی بالا منبع نور نقطه ای دوامدار دکوراسیون بیرونی IP67 DC12V برای منظره ساختمان تجاری
| جنس بدنه: | کامپیوتر |
|---|---|
| تایپ کنید: | LED |
| منبع نور: | SMD3535*6 |
PC Shell تک رنگ 50mm Miracle Bean چراغ ضد آب فضای باز DC24V IP67
| نام محصول: | XH-H5006M24-B1a |
|---|---|
| منبع led: | SMD3535 |
| رنگ: | تک رنگ |
12 ولت 24 ولت 36 ولت ضد آب IP67 انتقال راه دور ال ای دی پیکسل RGBW چراغ های نقطه ای کریسمس تزئینی در فضای باز ساختمان نمای روشنایی
| دمای رنگ: | 2000-6500k |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 ℃ -60 |
| زندگی: | 30000 ساعت |

