همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
چراغهای LED فضای باز دائمی پروفیل آلومینیومی IP67 کنترلکننده هوشمند وایفای نمای بیرونی خانه کریسمس تعطیلات RGB LED پیکسل
| دمای رنگ: | 2000-6500k |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 ℃ -60 |
| زندگی: | 30000 ساعت |
چراغ نقطه ای LED پیکسل فضای باز تعطیلات کریسمس جشنواره IP67 50MM 24V پروفایل کانال UCS2904 نور قابل آدرس دهی RGB OEM
| دمای رنگ: | 2000-6500k |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 ℃ -60 |
| زندگی: | 30000 ساعت |
چراغهای نقطهای LED پیکسل برای مهمانی، ضدآب IP67، RGBW، SMD3535، 24 ولت، کریسمس دائمی
| دمای رنگ: | 2000-6500k |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 ℃ -60 |
| زندگی: | 30000 ساعت |
چراغ های پیکسل LED RGB فضای باز ضد آب IP67 چراغ های ردیابی آلومینیومی LED 40 میلی متری DC24V برای چراغ های تعطیلات کریسمس دائمی خانه
| دمای رنگ: | 2000-6500k |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 ℃ -60 |
| زندگی: | 30000 ساعت |
150W ولتاژ ثابت منبع برق LED برای دوربین مدار بسته، 24V راننده LED
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| دمای کاری: | -30°C تا +50°C |
| کلاس حفاظت: | IP67 |
Mini 150 W Switching Power Supply 24V AC110V TO DC12V For CCTV
| Packaging Details: | 47*30*18CM/15PCS G.W:19KGS N.W.:18KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
منبع تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 24 ولت متناوب به DC 20.8 آمپر 250 وات
| جریان خروجی: | 20.8A / 10.4A |
|---|---|
| توان خروجی: | 250W |
| ولتاژ ورودی: | 90-130V / 170-250A |
نور خطی ضد آب رنگ عمده فروشی جدید DMX512 SMD5050LED
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| حالت رانندگی: | DMX512 |
چراغ های نقطه ای RGB ضد آب IP67 در خارج از خانه قطر 50 میلی متر برای تزئینات خانه
| ماده: | نامه علامت تبلیغاتی |
|---|---|
| نرخ IP: | IP67 فضای باز |
| گواهینامه ها: | CE RoHS |
چراغ های نقطه ای تزئینی آدرس پذیر DC12V 30mm ضد آب IP67 برای روشنایی منظره DMX512
| میزان قدرت: | 0.75 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | DC 12 ولت |
| ضد آب: | IP67 |

