همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ led pixel ] همخوانی داشتن 2134 محصولات.
برق دائمی 36LEDs RGBW APP کنترل درب های بیرونی نور برای تزئینات باغ
| نام محصول: | منبع نور نقطه ای LED |
|---|---|
| قطر: | 25 میلی متر |
| درجه IP: | IP67 |
بازاریابی مستقیم، قابل برنامه ریزی، ضد آب، تابلوی تبلیغاتی، چراغ های نقطه ای تغییر رنگ، مسیر نورپردازی
| برنامه: | خانه |
|---|---|
| نام محصول: | منبع نور نقطه ای LED |
| قطر: | 50 میلی متر |
DMX512 کنترل صفحه نمایش تبلیغاتی کامل رنگی برای تزئینات کریسمس و اندازه سفارشی
| درخواست: | کلوپ شبانه، استیج، ساختمان سازی و غیره |
|---|---|
| روش کنترل: | DMX512 |
| ابعاد صفحه نمایش: | اندازه سفارشی |
دیواره ویدئویی منبع نور نقطه ای DMX512 SMD3535 برای نمایش تبلیغات
| حفاظت: | IP67 |
|---|---|
| پیکسل ها: | 125 میلی متر |
| سیستم کنترل: | DMX512 |
صفحه نمایش تبلیغاتی RGB کامل رنگی با عملکرد ویدیو و کنترل DMX512
| رنگ: | رنگ RGB |
|---|---|
| منبع led: | SMD3535 |
| رنگ تراشه: | رنگ کامل |
فضای بیرونی تزئینی نور Eave با مواد چسب PC ضد آب IP67 وای فای بلوتوث کنترل RGB لامپ نوار جشن
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 0.8 وات |
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
لامپ های روشنایی داخلی SMD3535 0.8w RGB DC12V دوامدار
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف، ماسک مشبک، آفتابگیر |
|---|---|
| قدرت: | 0.8 وات |
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
IP67 DC24V 50mm نورهای نقطه ای ضد آب دکوراسیون بیرونی چراغ های کریسمس رنگارنگ
| حالت کنترل: | DMX512 |
|---|---|
| نوع ماده: | چراغ های نقطه ای |
| مواد پوسته: | کامپیوتر |
چراغ تزئینی بیرونی رنگ کریسمس تک رنگ با زاویه قطب 120 درجه و IP67 ضد آب
| طول عمر: | 30000 ساعت |
|---|---|
| تراشه آی سی: | DMX512 |
| دمای کار: | -10-40℃ |
ضد آب 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A منبع تغذیه سوئیچینگ
| توان خروجی: | 400W |
|---|---|
| جریان خروجی: | 16.6A / 33.3A |
| ولتاژ ورودی: | 170-250A |

