همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1030 محصولات.
نور پیکسل LED در فضای باز 0.3 وات DC12V 12 میلی متر DMX512 RGB IP67 ضد آب
| ولتاژ ورودی (v): | DC12V |
|---|---|
| دمای رنگ: | RGB |
| نام محصول:: | رشته LED |
IP67 LED Pixel Light در فضای باز ضد آب 12 میلی متری 0.3 وات DC5V TTL6898 RGB
| ولتاژ ورودی (v): | 5 ولت |
|---|---|
| دمای رنگ: | RGB |
| نام محصول:: | رشته LED |
لوبیا معجزهآب ضدآب 0.3W DC12V DMX512 RGB IP67 12 میلیمتری LED پیکسل
| ولتاژ ورودی (v): | DC12V |
|---|---|
| دمای رنگ: | RGB |
| نام محصول:: | چراغ رشته ای ال ای دی |
DC5V 6898RGB 12mm LED Pixel Light در فضای باز تبلیغاتی Flex String
| ولتاژ ورودی (V): | DC5V |
|---|---|
| دمای رنگ: | RGB |
| نام محصول:: | رشته LED |
DC12v IP67 12mm Rgb 12MM LED Pixel Full Color DMX512 تابلو تبلیغاتی چراغهای 0.3w
| نام محصول:: | رشته LED |
|---|---|
| اندازه: | 12*19.5 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC5V |
چراغ های پیکسل LED 12 ولت 20 میلی متری برای دکوراسیون کریسمس در فضای باز
| طول عمر: | 50000 ساعت |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| دمای ذخیره سازی: | -20-60 ℃ |
نور نقطه ای LED 20 میلی متری آلومینیومی برای تزئینات محبوب کریسمس در فضای باز
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| مواد بدن: | کامپیوتر |
| تضمین: | دو سال |
قیمت کارخانه کریسمس تعطیلات LED Smd3535 در فضای باز دائمی LED پیکسل نور نقطه ای
| نام محصول: | نور نقطه ای LED RGB |
|---|---|
| دمای رنگ: | سبز ((520-525) |
| کلمه کلیدی: | نور نقطه پیکسل LED |
روشنایی دائمی 40mm Rgbic LED Pixel Light Ip67 ضد آب لامپ های بیرونی LED
| میزان قدرت: | 1.5 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | DC24V |
| ضد آب: | IP67 |
چراغ های نقطه ای پیکسل LED تعطیلات کریسمس دائمی ضد آب Smd3535 برای محافظت در فضای باز IP67
| نوع ماده: | منبع نور نقطه ای |
|---|---|
| رنگی که از آن تابش می کند: | چند رنگ RGB |
| ماده: | نور پیکسل LED 30 میلی متری |

