همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1055 محصولات.
24V 60mm IP65 RGBW LED Pixel Angle 120° 1.5W ولتاژ کاری DC24V شیل کامپیوتر
| قدرت: | 1.5 وات |
|---|---|
| رنگ: | RGB تمام رنگی |
| کلمه کلیدی: | پیکسل LED RGB |
SMD 3535 100LM / W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Led Module
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
IP67 ضد آب 1.2 وات 24 ولت 40 میلیمتر ماژول rgb led
| ولتاژ کاری: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 1.2W |
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
3W 24V IP67 Miracle Bean 50MM rgb led ماژول ضد آب
| قدرت: | 3W |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
| ولتاژ کاری: | DC24V |
SMD3535 LED Pixel Point Lights Miracle Bean 30mm روشنایی بالا ضد آب IP67 1W RGB+W
| نام: | چراغ نقطه ای LED |
|---|---|
| قدرت: | 1.2 وات |
| حفاظت: | ضدآب |
RGB 25mm LED Point Light Full Color DC12V 0.75W Miracle Bean با حفاظت IP67
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.75 وات |
| حفاظت: | IP67 |
رشته نوری پیکسلی LED ضد آب 12 ولت حالت کنترل DMX512 برای تزئینات دائمی کریسمس در فضای باز
| درجه حفاظت: | IP67 |
|---|---|
| قدرت: | 0.75 وات |
| نوع: | هدایت شده |
DC 5V ولتاژ 20mm ضد آب RGB IP67 نقطه دائمی PC LED پیکسل با پروفایل آلومینیومی
| درجه حفاظت: | IP67 |
|---|---|
| قدرت: | 0.3w |
| نوع: | هدایت شده |
Miracle Bean RGB Led Pixel Module 1903 0.3W DC5V 12mm اندازه غیرقابل برنامه ریزی 2 سال گارانتی
| تایپ کنید: | ماژول های LED |
|---|---|
| قدرت: | 0.3W |
| حفاظت: | IP67 |

