همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1030 محصولات.
25mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC5V 0.15W
| ولتاژ کاری: | DC5V |
|---|---|
| قدرت: | 0.15W |
| حفاظت: | IP67 |
کارخانه فروش مستقیم 25 میلی متر Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.75W |
| حفاظت: | IP67 |
زاویه 160 درجه 0.8 وات 30 میلی متر DMX512 IP65 RGB LED پیکسل
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
|---|---|
| قدرت: | 0.8W |
| حفاظت: | IP65 |
قابل برنامه ریزی 100LM / W 40mm IP65 0.9W 15V RGB LED Pixel
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| ماتریال: | PC Shell |
| حفاظت: | IP65 |
120 درجه زاویه PC Shell 1W 12V 40mm IP65 RGBW LED Pixel
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
| ماتریال: | PC Shell |
تزئینی 1.5 وات 24 ولت SMD3535 H5010M24 RGB LED پیکسل 50 میلی متر
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
| ضمانتنامه: | 3 سال |

