همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
Big LED Channel Letter 20mm Pixel Light SMD 5050 IP67 For Outdoor
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
30mm و 1.8W قطر RGB کامل رنگ LED های تزئینی رشته چراغ برای صفحه اصلی CE ROHS
| زمان تحویل: | 5-7 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 100 000pcs در هر ماه |
LED Decorative String Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
Front Lighting 9mm DC5V LED Pixel Light Single Color IP65 For LED Channel Letter
| Material: | PVC for outside Shell |
|---|---|
| LED Type: | 5mm Staw Hat |
| Protection: | Waterproof IP67 |
LED Channel Letter DC5V LED Pixel Light LED Video display Outdoor
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.3W |
| Protection Clas: | IP67 |
خیابان DC12V 20mm SMD 5050 IP67 رهبری پیکسل کریسمس چراغ 2000mcd
| ولتاژ ورودی: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.3W |
| منبع نور: | Epistar |
IP67 0.25W Blue DC12V 5050 20mm LED پیکسل نور با 120 زاویه پرتو
| ولتاژ ورودی: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.12W |
| منبع نور: | Epistar |
در فضای باز ضد آب RGB LED قابل برنامه ریزی پیکسل نور 53mm 2W DC12V برای پارک تفریح
| نام محصول: | XH-D53S12 |
|---|---|
| اندازه: | 53*H28mm |
| قدرت لامپ: | 2 وات |
30mm 0.75w ضد آب Ip67 چراغ پیکسل لامپ 5050 Brightek چیپ Ce Rohs
| شدت نور: | 18000 مگابایت |
|---|---|
| نیروی کار: | 0.75W |
| تراشه: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 Single Led Point Lights IC Programmable Decorative
| ماده: | نامه علامت تبلیغاتی |
|---|---|
| اندازه: | با توجه به نیازها |
| نرخ IP: | IP67 فضای باز |

