همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
آبی سبز رنگ های زنجیره ای چراغ پیکسل با 3 سال گارانتی / CE تصویب LED
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی کاغذ جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
ضد آب RGB LED ماژول پیکسل DC5V 0.3W / pcs برنامه حفاظت IP68
| ولتاژ کاری: | DC5V |
|---|---|
| نرخ قدرت: | 0.3W |
| مواد: | PVC + سیلیکون |
برنامه ریزی LED پیکسل ماژول
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی کاغذ جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
12V 5050SMD Led Sign Module 30mm RGB Full Color Fire Protection
| مقدار LED: | 3 عدد 5050SMD |
|---|---|
| رنگ: | RGB تمام رنگی |
| تراشه: | اپیستار |
زرد ضد آب IP65 9MM LED پیکسل نور برای ثبت نام در فضای باز چراغ
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی کاغذ جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
رنگ قرمز 12MM سه 20mm در 30mm DC 5V LED پیکسل نور برای LED کانال نامه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی کاغذ جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
تنها 30mm و رنگ برنامه ریزی 5050 SMD LED پیکسل نور روشنایی بالا
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
تبلیغات در فضای باز IP67 DC5V 12MM IC16716 RGB کامل رنگ LED پیکسل نور
| رنگ: | RGB رنگ کامل |
|---|---|
| نرخ برق: | 0.3W / PCS |
| حفاظت: | IP67 |
30mm و قدرت بالا دیجیتال RGB پیکسل LED با دیوار طرح کلی ساختمان
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |

