همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1030 محصولات.
روشنایی نمای ساختمان 1.5 وات 12 ولت 24 ولت نقطه پیکسل LED چراغ LED Dmx LED پیکسل 30 میلی متر 40 میلی متر چراغ LED
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف ، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 1 وات / 1.2 وات / 1.5 وات |
| دمای محیط: | -40 -60 |
قیمت کارخانه Ip67 آبپاش بیرونی RGBW تعطیلات دائمی کریسمس دکوراسیون نور پیکسل LED نور نقطه ای
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 1W |
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
چراغ منبع لامپ دایمی دیجیتال معجزه لوبیا 50 میلی متری پیکسل ماژول پل نور نقطه شب
| برنامه: | خانه |
|---|---|
| نام محصول: | منبع نور نقطه ای LED |
| قطر: | 50 میلی متر |
چراغ های کریسمس در فضای باز LED RGB پیکسل 50 عدد DC 5V WS2811 پیکسل 12 میلی متر LED DMX
| ولتاژ کاری: | DC5V 12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.3 وات |
| حفاظت: | IP67 |
چراغ LED چند رنگی 5050smd با طول عمر طولانی برای روشنایی هیجان انگیز
| درخواست: | تفریحی |
|---|---|
| رنگ: | چند رنگ |
| منبع نور: | LED |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light با حفاظت IP67
| نمونه محصول: | XH-MD1201P05 (RGBW) |
|---|---|
| رنگ: | RGBW |
| قدرت: | 0.4 وات |
قطر 50 ضد آب 0.3w منبع نور نقطه ای LED دائمی LED تعطیلات نور بیرونی RGB نور پیکسل
| نام محصول: | منبع نور نقطه ای LED |
|---|---|
| قطر: | 50 میلی متر |
| درجه IP: | IP67 |
سفارشی 1 تراشه 5050 0.25w LED نقطه نور سفید تنها رنگ 20mm پیکسل LED
| ولتاژ ورودی: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.25w |
| منبع نور: | Epistar |
نور چند رنگی RGB LED با طول عمر 50000 ساعت نور سرگرمی LED
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| درخواست: | تفریحی |
| رنگ روشن: | رنگ RGB |
White 30mm LED Pixel Light DC24V IP67 CE Passed 30000H Lifespan
| Item: | advertising sign letter |
|---|---|
| Size: | according to needs |
| IP RATE: | outdoor IP67 |

