همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
LED Amment Light راه حل روشنایی انرژی کارآمد برای سرگرمی
| نام محصول: | چراغ LED سرگرمی |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| رنگ: | چند رنگ |
LED Amment Light راه حل روشنایی انرژی کارآمد برای سرگرمی
| نام محصول: | چراغ LED سرگرمی |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| رنگ: | چند رنگ |
IC1903 تک رنگ 9MM RGB LED پیکسل LED های زنجیره ای نور 0.3W / PCS CE ROHS
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
ضد آب DC 5V IC SM16726 RGB LED پیکسل رشته نور برای LED کانال نامه
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
AB دیفرانسیل چراغ نقطه نور DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000 ساعت زندگی
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف ، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 1W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
Miracle Bean LED Point Light SMD3535 1.2w تک رنگ DC 24v CE ROHS تأیید
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف ، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 1.2W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
RGBW Color DC12v Led Point Light PC Shell Glue Material 1-1.5w طول طولانی
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف ، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 1-1.5W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
ضد آب چراغ در فضای باز چراغ 1.5 وات SMD3535 DMX512 24V برای چشم انداز
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف ، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 1.5W |
| دمای محیط: | -40 -60 |

