همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
Miracle Bean SMD5050 IP67 رنگ سفید رنگ 20 میلی متری نور پیکسل LED برای Wheel Ferris
| ولتاژ ورودی: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.3W |
| زاویه پرتو: | 120 |
چراغ روشنایی کریسمس تزئینی در فضای باز هوشمند پیکسل LED Light Strip RGBW منبع نور نقطه ای چراغ های Eave دائمی
| قدرت: | 1.5 وات |
|---|---|
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
| مواد: | PC پوسته + چسب |
چراغ های مسیر کریسمس 20mm RGBW LED IP67 در فضای باز ضد آب پیکسل LED Point Light منبع چراغ Rgbw
| قدرت: | 0.4 وات |
|---|---|
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
| مواد: | PC پوسته + چسب |
چراغ های مسیر کریسمس 20mm RGBW LED IP67 در فضای باز ضد آب پیکسل LED Point Light منبع چراغ Rgbw
| قدرت: | 0.4 وات |
|---|---|
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
| مواد: | PC پوسته + چسب |
SMD5050 Twinklight Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW منبع نور نقطه ای چراغ های دایمی
| قدرت: | 1.5 وات |
|---|---|
| دمای محیط: | -40-60 ℃ |
| مواد: | PC پوسته + چسب |
روشنایی بالا RGB P31 پیکسل LED صفحه نمایش LED شبکه ویدئو پرده ضد آب شفاف نرم / نمایش انعطاف پذیر LED شبکه
| درخواست: | منظره در فضای باز |
|---|---|
| قطر: | 20 میلی متر |
| درجه IP: | IP67 |
RGB کامل رنگ چراغ پیکسل چراغ 12MM رهبری پیکسل رشته 0.3W IP67 حفاظت داخلی
| قدرت: | 0.3W |
|---|---|
| منبع نور: | Epistar |
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
Miracle Bean BIS Certificate Pixel Led Light 5V Waterproof 9mm IP67 Single Colors Led Pixel Light Led Signs Module
| انتشار رنگ: | R / G / B / W / Y |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ ، چین |
| مواد: | کامپیوتر + چسب |

