همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
ماژول پیکسل LED Landscape SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| ماتریال: | PC Shell |
| حفاظت: | IP65 |
RGB Full Color LED 12mm Pixel Light IP67 DC 05V CE ROHS برای دکوراسیون
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
|---|---|
| زاویه: | 120 |
| ولتاژ: | DC12V |
9mm DC5V 0.15w Yellow Color Led Pixel Light IP 67 Protection For LED Sign Lighting
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
Outdoor Red Color Epstar Chip Led Pixel Light For Led Sign Lighting
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
0.15 Watt Outside Led Pixel Lights 30000hrs Lifespan CE Rohs Single Color White
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
IP 67 30mm Dc24v Red Color Led Pixel Point Lighting Taiwan Epistar
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Protection: | IP67 |
30mm PC Shell Led Pixel Light 6 Pcs SMD2835 In Amusement Lighting Waterproof IP67
| ولتاژ کاری: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 0.5 وات |
| حفاظت: | IP67 |
خارج از تنها رنگ سفید 0.15 وات 9mm LED پیکسل نور 30000hrs طول عمر
| ولتاژ کاری: | DC5V |
|---|---|
| قدرت: | 0.15W |
| حفاظت: | IP67 |
Outdoor Staw Epstar Chip Hat PVC Shell Led Point Light For Led Sign Lighting
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |

