همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
DMX512 در فضای باز ضد آب RGB Pixel LED Point Light 80mm DC24V
| نام محصول: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| اندازه: | 80*44 میلی متر |
| رنگ: | RGB |
miracle bean 9mm IP67 12V Pixel Led Dot Light Led Signage Letter Light Light
| نام محصول: | سبز، آبی، زرد، سفید، قرمز |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر پیکسل نور |
| شکل: | گلوله |
RGB 63mm چراغ LED سرگرمی DC12V چراغ های کریسمس در فضای باز
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| رنگ: | چند رنگ |
| حالت کنترل: | کنترل از راه دور |
IP67 ضد آب چراغ LED سرگرمی چراغ های کریسمس دائمی در فضای باز
| درخواست: | تفریحی |
|---|---|
| رنگ لامپ: | سفید |
| عمر لامپ: | 20000 ساعت |
نوار LED RGB DMX پیکسل ضد آب در فضای باز برای نورپردازی ساختمان دکوراسیون کریسمس
| کنترل: | DMX512 |
|---|---|
| منبع نور: | 3 در 1 SMD3535*3 |
| قدرت: | 1.5 وات در هر نور |
ضد آب 0.25W 20mm قرمز پیکسل چراغ روشنایی 12 ولت نور LED
| ولتاژ ورودی: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.25W |
| منبع نور: | Epistar |
Epistar 30mm 0.75W ضد آب IP67 پیکسل چراغ با 2 سال گارانتی
| قدرت: | 0.75W |
|---|---|
| اندازه: | 30 میلیمتر |
| آی کلاس: | 67 |
لامپ LED سرگرمی در فضای باز 33mm 5050RGB 1W DC12V چراغ های نمایشگاهی تزئینی Cabochon
| نام محصول: | XH-D33S12 |
|---|---|
| اندازه: | 33 * H16 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 1W |
لامپ LED سرگرمی در فضای باز 33mm 5050RGB 1W DC12V چراغ های نمایشگاهی تزئینی Cabochon
| نام محصول: | XH-D33S12 |
|---|---|
| اندازه: | 33 * H16 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 1W |

