همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
DC24V 0.6W 30mm SMD 5050 زرد چراغ نور نقطه ای برای دکوراسیون نامه
| رنگ: | زرد |
|---|---|
| قدرت: | 0.6W |
| مورد: | G3006MY24 نور پیکسل |
Miracle Bean Brand DC5v 0.3w RGB Pixel Led XH6897 IC For Programmable Sign Lighting
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
IC DMX 12 مگا پیکسل، RGB کامل رنگ LED پیکسل نور برای نور پس زمینه LED
| مدل: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| نام تجاری: | LED معجزه آبجو |
| نام تجاری تراشه: | Epistar |
25mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC12V 0.75W XH6897 IC
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
PC Shell UV Protect RGB Pixel Strings XH6897 IC For Landscape Lighting
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Full Color Dc5v Rgb 0.3w 12mm Led Pixel با Pvc Shell + Pu در داخل
| ولتاژ کاری: | DC05V |
|---|---|
| قدرت: | 0.3W |
| حفاظت: | IP67 |

