همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
لامپ 12 ولت LED که تجربه روشنایی پویا را در رنگ روشن RGB فراهم می کند
| طول عمر: | 50000 ساعت |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| رنگ: | چند رنگ |
30mm در فضای باز سبز DC24V 0.6W IP67 پیکسل رهبری نور XH6897 کنترل
| مدل: | G3006MG24 |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| ولتاژ: | DC24V |
سفید RGB 30mm IP67 6 تراشه LED Sign DC24V پیکسل LED برای جعبه روشنایی
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 0.6w |
| منبع نور: | Epistar |
100LM / W روشنایی بالا RGB 12mm چراغ پیکسل LED برای نشانه نامه کانال LED
| ولتاژ ورودی: | DC5V |
|---|---|
| نرخ: | 0.3W |
| آی پی: | 67 |
33mm 16 پیکسل کارناوال چراغ ال ای دی Cabochon LED 12v Rgb LED روشنایی سرگرمی نور پیکسل
| مورد: | چراغ LED سرگرمی |
|---|---|
| نمونه محصول: | XH-D53S12 |
| منبع led: | SMD5050 |
آب IP67 مقاوم در برابر 38mm و دیجیتال RGB LED پیکسل با UV، حفاظت از آتش
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
روشنایی DC12V 30mm و DC12V RGB LED پیکسل برای دکوراسیون کازینو
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| نرخ برق: | 0.8W |
| رنگ: | RGB رنگ کامل |
ضد آب IP67 صورت 6pcs 5050 SMD RGB LED پیکسل Stirp نور مرکز خرید Decorarion
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
بالا لومن IP68 سه 20mm چند - رنگ RGB LED پیکسل برای کشتی زینتی
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |

