همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
12V IP67 0.75w SMD3535 چراغ پرده ای با چراغ پرده ای 3D Dmx Led Pixel
| قدرت: | 0.75W |
|---|---|
| دمای محیط: | -40 -60 |
| ماتریال: | ساختار کره بلوری |
دی سی 12 ولت 3 عدد SMD 5050 پیکسل دی اف دی RGB LED ، چراغ های نقطه ای LED
| زمان تحویل: | ۳ تا ۵ روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T/T از قبل، Western Union، Paypal، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در ماه |
در فضای باز IP67 روشنایی DC5V 12MM RGB LED پیکسل نور برای کانال نامه
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
سه 20mm DC 12V دیجیتال RGB LED پیکسل نور برای مرکز خرید، LED پیکسل رشته
| ولتاژ کاری: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| پوشش: | پوشش سفید شیری |
DC 5V 0.3W / رایانه های شخصی در خارج از سه 20mm RGB LED پیکسل برای دکوراسیون پل
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
12mm استفاده دکوراسیون سه 20mm RGB LED پیکسل نور DC 5V، LED RGB رشته
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
ضد آب IP67 1PCS 5050 SMD دیجیتال RGB LED پیکسل برای دکوراسیون مرحله
| جزئیات بسته بندی: | کاغذ جعبه بسته بندی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
چند - رنگ RGB LED پیکسل
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
Outdoor Full Color 12mm DC5V Sign RGB LED Pixel Smart IC16716 Bridge Decoration
| Chip: | Epistar |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Power: | DC5V |
ماسک شفاف LED نقطه نور تک رنگ 0.6w 12v 30000H طول عمر SMD3535
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف ، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 0.6W |
| دمای محیط: | -40 -60 |

