همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
در فضای باز DMX512 موازات RGB نور رشته LED پیکسل ماژول با ماده PC شل
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
Programmable Digital Pixel Led Module Full Color Diameter12mm
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
18lm 0.75w در فضای باز ضد آب رنگ 12v پیکسل منبع نور نقطه ای چراغ تزئینی برای ساختمان های محل سرگرمی
| Diameter: | 30mm |
|---|---|
| Control Mode: | DMX512 |
| Chip Source: | SMD3535 |
Led Pixel 9mm 5V IP67 waterproof white single color in signboard
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Protection: | IP67 |
| Color: | white |
WS2811 RGB LED Pixel Light LED LPD 6803 Used In Amusement Park
| Chip: | Epistar |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Power: | DC5V |
Pixel Programedable Led Point Light IP67 12V RGB PC Shell Glue Material 0.8W
| کاربرد: | مهندسی منظره و روشنایی |
|---|---|
| قدرت: | 0.8W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
پیکسل تک رنگ چراغ روشنایی SMD5050 طول عمر 30000H با تصویب CE ROHS
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک مه |
|---|---|
| قدرت: | 0.3W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
12v Led Point Light DMX512 0.75W RGB ضد آب رنگ برای صفحه نمایش پیکسل بزرگ
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف ، ماسک مش ، ضد آفتاب |
|---|---|
| قدرت: | 0.75w |
| دمای محیط: | -40 -60 |
چراغ های تک رنگ Led Dot Lights 1.2W آدرس دهنده ماتریس Bullet Pixel SMD3535 24V
| لوازم جانبی اختیاری: | ماسک شفاف ، ماسک مش |
|---|---|
| قدرت: | 1.2W |
| دمای محیط: | -40 -60 |

