همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
RGB Full Color SMD5050 DC12V 3 چراغ نقطه ای با کنترل DMX
| ولتاژ ورودی: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.75W |
| منبع نور: | Epistar |
چراغ اسب دوان روشنایی بالا 12 ولت RGB 512 5603 لامپ سوراخ شده چسب یک رشته یک لامپ 60mm
| نام: | چراغ LED سرگرمی |
|---|---|
| روش کنترل: | کنترل از راه دور/کنترل لمسی |
| طول عمر: | 30000 ساعت |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 سفید گرم سفید شیری RGB ضد آب در فضای باز12 پیکسل قابل آدرس LED Point Light
| نام محصول: | چراغ LED سرگرمی |
|---|---|
| قدرت: | 3 وات |
| CRI: | Ra> 80 |
25mm DC5V 1903 LED Pixel Point Light DMX512 ماژول RGB قابل آدرس
| نام محصول: | نور پیکسل LED RGB |
|---|---|
| قدرت: | 0.3 وات |
| منبع نور LED: | SMD 5050 |
Ip65 Led Flood Light Led Circular Spotlight Led Lamp 9w Lighting Outdoor Led Smd Flood Light
| زاویه پرتو: | 10 درجه 15 درجه 30 درجه 45 درجه 60 درجه 90 درجه |
|---|---|
| قدرت: | 9W |
| دمای محیط: | -40 -60 |
صرفه جویی در انرژی کامل رنگ Roating لامپ RGB LED پیکسل رشته با 3 سال گارانتی
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
آب 38mm و مقاوم در برابر SMD 5050 LED دکوراسیون مرحله پیکسل نور DC 24V
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
DC 24V RGB کامل - رنگ LED پیکسل نور برای LED لوحه، 12mm استفاده پیکسل LED
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
3SMD DC12V 1W LED Pixel Light screw installation 30mm UV Protection
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |

