همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
تزئینی چراغ LED 30mm و RGB LED DC12V پیکسل برای دکوراسیون ساختمان
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 1W |
| رنگ: | RGB تمام رنگی |
DMX512 DC12V ضد آب IP67 SMD3535 0.75W 30mm پیکسل LED برای پروژه
| ولتاژ ورودی: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.75W |
| زاویه پرتو: | 120 |
IP67 12mm 5V RGB کامل رنگ ماژول LED روشنایی تبلیغاتی در فضای باز برای علائم
| ولتاژ خروجی: | DC5V |
|---|---|
| قدرت: | 0.3W |
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
زرد IP67 1chip SMD 5050 LED نقطه نور 20mm LED نور پس زمینه برای سرگرمی
| ضد آب: | IP67 |
|---|---|
| تراشه های ال ای دی: | SMD 5050 |
| مدل: | G2001MY12 |
0.48W سوپر میدان LED روشن ماژول برای LED لبه روشنایی ثبت نام
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی کاغذ جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل: | در 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
DMX512 Epistar RGB Led Sign Light 1.4W Led Point Light Viewing Angle 120
| Item: | advertising sign letter |
|---|---|
| Size: | according to needs |
| IP RATE: | outdoor IP67 |
تفریح برنامه نویسی کارناوال چراغ LED 45mm 1W DC12V RGB برای روشنایی تزئینات بیرونی
| نام محصول: | XH-D45S12 |
|---|---|
| اندازه: | 45*H23mm |
| قدرت لامپ: | 1W |

