همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1045 محصولات.
تفریح برنامه ریزی شده کارناوال چراغ LED 45mm 2W DC12V RGB برای روشنایی تزئینات بیرونی
| نام محصول: | XH-D50S12 |
|---|---|
| اندازه: | 50*H23mm |
| قدرت لامپ: | 2 وات |
نوار روشنایی هوشمند LED 30 میلی متری برای تزئینات در فضای باز
| کلمه کلیدی: | پیکسل Rgb در فضای باز |
|---|---|
| نوع: | هدایت شده |
| منبع تراشه: | SMD3535 |
Pixel Pitch 30mm 40mm 50mm پرده LED صفحه نمایش مشبک LED نرم در فضای باز
| نام تجاری: | miracle bean |
|---|---|
| اندازه پنل: | سفارشی |
| رنگ: | RGB تمام رنگی |
صفحه نمایش مشبک ال ای دی انعطاف پذیر ضد آب Pixel Pitch 40mm 50mm Soft Outdoor RGB Mesh Screen
| کاربرد: | فضای داخلی، فضای باز، نورپردازی رویدادها، صفحه نمایش ویدیو |
|---|---|
| منبع LED: | تراشه LED Epistar 3535 RGB |
| ولتاژ: | 12 ولت |
P100mm صفحه نمایش LED پرده دیوار IP67 پرده تصویری مشبک LED منعطف
| کاربرد: | کلوپ شبانه / نمای ساختمان |
|---|---|
| منبع LED: | تراشه LED Epistar 3535 RGB |
| ولتاژ: | 12 ولت |
PC Shell Full Color 1.5W DC 24V 50mm IP65 Led Pixel Lamp
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
قابل برنامه ریزی 2W 24V 50 mm IP65 RGB Led Pixel Lamp
| ماتریال: | PC Shell |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
| کلمه کلیدی: | RGB LED Pixel |
Miracle Bean 0.15W IP67 Led 5V 9mm چراغ پیکسل LED معجزه لوبیا
| تایپ کنید: | ماژول های LED |
|---|---|
| نوع LED: | F5 |
| رنگ: | تک رنگ |
0.75W RGB Full Color 12V IP67 پنبه ضد آب LED Pixel برای روشنایی بیرونی
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.75 وات |
| حفاظت: | IP67 |
UV Protection 6pcs SMD 2835 Green Led Pixel Light For Edge Lighting
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Protection: | IP67 |

