همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1033 محصولات.
Miracle Bean RGB 12MM LED Pixel Module 1903 0.3W DC12V روشنایی بالا 2 سال گارانتی
| تایپ کنید: | ماژول های LED |
|---|---|
| قدرت: | 0.3W |
| حفاظت: | IP67 |
Dmx Led Pixel SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm LED Pixel Light Round Led Module برای نمایش پیکسل led
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
|---|---|
| قدرت: | 0.3W |
| رتبه IP: | IP67 |
چراغ ال ای دی سری تفریحی معجزه لوبیا LED 12V 2W RGB LED Pixel Light
| ماده: | چراغ LED سرگرمی |
|---|---|
| مدل محصول: | XH-D60S12 |
| منبع led: | SMD5050 |
پروفیل آلومینیومی LED Pixel Point Light ضد آب IP67 30mm DMX512 RGB Miracle Bean
| ولتاژ ورودی (V): | DC12V |
|---|---|
| دمای رنگ: | RGB |
| نام محصول:: | نور نقطه پیکسل LED |
IP67 12 میلی متر LED پیکسل چراغ Rgb DMX512 DC12v 0.3w برای تابلو
| نام محصول:: | رشته LED |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی (℃): | -40 - 60 |
| جنس بدنه: | کامپیوتر |
20mm 12v LED یک رنگ ضد آب پیکسل نقطه منبع نور بلابورد کلمه پیکسل نور
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
چراغ LED ضد آب IP67 برای تزئینات داخلی و خارجی در پارک تفریح
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| وزن: | 300 گرم |
| درخواست: | شهر بازی |
چراغ های نقطه ای LED IP67 RGB 12mm DC5V چراغ های پیکسل LED برای روشنایی نمای ساختمان
| تضمین: | دو سال |
|---|---|
| گواهینامه ها: | CE RoHS |
| تراشه آی سی: | SPI |

