همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
تک رنگ 5MM استراو کلاه روشنایی LED پیکسل نور، به رهبری نقطه نور
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی کاغذ جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
0.15w سه 20mm ماژول سفید LED پیکسل نور رشته کشتی زینتی
| میزان قدرت: | 0.15 وات |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | DC5V |
| کلاس حفاظت: | IP65 |
DC 24V در فضای باز 5050 SMD RGB LED پیکسل تفریحی دکوراسیون
| مواد: | کامپیوتر |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | DC24V |
| کلاس حفاظت: | IP68 |
رشته نور 12 مگا پیکسل ماژول رهبری / 8mm کلاه پایه LED پیکسل نور PVC + سیلیکون
| ولتاژ کاری: | DC5V |
|---|---|
| نرخ قدرت: | 0.15W |
| حفاظت: | IP67 |
30mm و RGB LED چند رنگ های تزئینی چراغ IP68 برای تونل، مرحله، گشت
| زمان تحویل: | 5-7 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 100 000pcs در هر ماه |
Steel Wire installation 45mm Light RGB IC SM16716 Waterproof IP67
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
نور رشته ای 12mm LED Pixel Module / 8mm Staw Hat LED Pixel Light PVC + سیلیکون برای روشنایی LED در فضای باز
| ولتاژ کاری: | DC5V |
|---|---|
| میزان قدرت: | 0.15 وات |
| حفاظت: | IP67 |
قیمت مناسب 12 ولت DMX512 دکوراسیون ساختمان های بیرونی لامپ LED رنگی سفید یا خاکستری
| درخواست: | تفریحی |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| ویژگی ها: | انرژی کارآمد |
تک رنگ DC12V 5050 SMD LED پیکسل نور برای پل زینتی
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |
IP67 20MM کنترل DC5V RGB LED پیکسل نور با UV، حفاظت از آتش
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در هر ماه |

