همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1055 محصولات.
ضد آب IP67 RGB LED Pixel Screen Mesh Media Screen LED Video Wall برای روشنایی نمای ساختمان
| Pixel Pitch: | P33.3 |
|---|---|
| درخواست: | نورپردازی نما، سقف |
| نوع LED: | SMD5050 |
RGB LED Decorative Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
قطر 12 میلی متر DMX512 تمام رنگی LED Pixel Light DC5V LED Light
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
لامپ پروفیل حباب 24 ولت IP67 ضد آب در فضای باز
| نام محصول: | XH-H5006 |
|---|---|
| اندازه: | 50 میلی متر |
| انتشار رنگ: | RGB |
Waterproof LED Decorative Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
1 متر مشخصات آلومینیوم طراحی پروژه چراغ در فضای باز لامپ پیکسل لامپ
| قدرت: | 1.5W |
|---|---|
| اندازه: | 50 * 24.2 میلی متر |
| آی کلاس: | 67 |
12 ولت 24 ولت ولتاژ ثابت ولتاژ منبع تغذیه 200W ضد آب IP67 آلومینیوم پوسته پوسته
| رنگ: | خاکستری تیره |
|---|---|
| گارانتی: | 2 سال |
| مواد شل: | آلیاژ آلومینیوم |
IP67 چراغ خانه نورخانه تعطیلات دائمی DC15V 1W 40mm در فضای باز ضد آب لامپ LED نقطه ای RGB
| نام محصول: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| اندازه: | 40 * 17.7 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 1W |
چراغ تزئینی ضد آب در فضای باز DC12V 0.75W 30mm IP67 چراغ LED نقطه ای تعطیلات دائمی RGB
| نام محصول: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| اندازه: | 30 * 17 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.75 وات |

