همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1055 محصولات.
چراغ های پیکسل LED 0.2W DC12V IP67 تک رنگ 9mm در فضای باز ضد آب
| نام محصول: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
خطوط کانال تبلیغات بیرونی 0.2W چراغ های پیکسل LED با رتبه بندی ضد آب IP67
| نام محصول: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
قیمت خوب IP67 ضد آب LED Pixel Light DC12V 0.2 W با زاویه دید 160° و طول عمر 30 000 ساعت
| نام محصول: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
قیمت خوب IP67 ضد آب LED Pixel Light DC12V 0.2W با 30000 ساعت طول عمر تزئینات بیرونی قابل تغییر
| نام محصول: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
کیفیت خوب 9mm SMD2025 یک رنگ دیجیتال ال ای دی پیکسل نور کریسمس تزئینات IP67 ضد آب نور افشا شده
| نام محصول: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
پیکسل DMX در فضای داخلی و بیرونی IP67 قابل آدرس تمام رنگی منبع نور نقطه ای LED صفحه نمایش شبکه ای
| Pixel Pitch: | P33.3 |
|---|---|
| درخواست: | نورپردازی نما، سقف |
| نوع LED: | SMD5050 |
DC12V SMD3535 22mm RGB LED Ball Light 3D Pixel IP67 تغییر رنگ
| قدرت لامپ: | 0.75 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC12V |
| دمای کار (℃): | -40 - 60 |
چراغ پیکسل LED 0.2W DC12V IP67 تک رنگ 9mm در فضای باز ضد آب
| نام محصول: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
5W 378lm IP67 100mm RGB LED نقطه نور SMD 5050 روشنایی در فضای باز
| طول عمر: | 30000H |
|---|---|
| ولت: | DC24V |
| قدرت: | 5w |
RGB Full Color Led Pixel String Decoration Digital PC Waterproof
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |

