همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
DC12V 9mm فروش مستقیم کارخانه چراغ پیکسل LED IP67 ضد آب برای تبلیغات LED تابلو نوردهی درخت کریسمس
| نام محصول: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
نور تک رنگ LED پیکسل DC12V 9MM 0.2W تابلو تبلیغاتی تابلو نور LED تولید کننده
| نام محصول: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
LED Channel Letter / RGB LED Pixel Waterproof LED Driver 60 W
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Miracle Bean DC24V Outdoor Waterproof IP67 RGB LED Point Light برای پروژه روشنایی ساختمان
| قدرت: | 1.5W |
|---|---|
| اندازه: | 50 میلی متر |
| درجه IP: | 67 |
چراغ های LED 30 میلی متر ماژول علامت چراغ 12 ولت 3 ولت Rgb LED چراغ رشته ای پیکسل
| منبع نور منجر شده است: | Epistar SMD3535 |
|---|---|
| قدرت: | 0.8W |
| تراشه IC: | UCS1903 / DMX512 |
Miracle Bean 0.2w 16lm LED Point Pixel Light 9mm 12v IP67
| شار درخشان (lm): | 16 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 0.2W |
| اندازه: | برش 9 میلی متر |
معجزه لوبیا ضد آب 0.2W 23LM SMD LED پیکسل ماژول 9mm 12v SMD2025
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
|---|---|
| انتشار رنگ: | تک رنگ |
| اتلاف قدرت: | 0.2W |
1800-6500k ضد آب IP67 LED Point Light Miracle Bean 1W Smd3535 DC24V 30mm
| نام محصول: | K3006M24 |
|---|---|
| رنگ: | 1800-6500 هزار |
| قدرت: | 1W |
چراغ های پیکسل LED 0.2W DC12V IP67 تک رنگ 9mm در فضای باز ضد آب
| نام محصول: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
خطوط کانال تبلیغات بیرونی 0.2W چراغ های پیکسل LED با رتبه بندی ضد آب IP67
| نام محصول: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |

