همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
ثابت ولتاژ 20W چراغ برق
| جزئیات بسته بندی: | 42 * 22 * 24.5CM / 54PCS GW: 11KGS NW: 10KGS |
|---|---|
| زمان تحویل: | در 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
Outdoor RGB LED Pixel IP67 For Programmable Signs / Channel Letter
| Material: | German Bayer PC |
|---|---|
| Protection: | Waterproof IP67 |
| Certificates: | CE Rohs |
DC5V LED Pixel Light , Programmable 8mm Staw HatLED Channel Letter
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
منبع تغذیه 24 ولت 12 ولت LED ضد آب درایور 100w 150w 200w 240w 250w 250w 300w 350w 400w
| توان خروجی: | 300W |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 90-130V / 170-250A |
| ولتاژ خروجی: | 12V / 24V |
Led Neon Waterproof انعطاف پذیر Led Neon Light 5m Roll Kit انعطاف پذیر LED Led Light Strip ضد آب
| بسته بندی: | 5 متر / رول |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V):: | 12 ولت / 24 ولت / 110 ولت / 220 ولت / 230 ولت |
| نوع آیتم: | چراغ های نئون |
IP67 250mV ولتاژ ثابت درایور LED 100-600w تک خروجی 24v 12v
| ولتاژ ورودی: | 90-130 ولت / 170-250 ولت |
|---|---|
| توان خروجی: | 300 وات، 400 وات، 500 وات، 600 وات |
| ولتاژ خروجی: | 12 ولت / 24 ولت |
Dot String دائمی Pixel Light 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 لامپ IP67
| نوع آیتم: | چراغ های نقطه ای |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC24V |
| کری (ra>): | 85 |
0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB LED Point Light Miracle Bean IP67 ضد آب
| نام محصول: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| اندازه: | 19.83 * 12.5 میلی متر |
چراغ LED نقطه ای ضد آب Miracle Bean IP67 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB
| نام محصول: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| منبع نور: | SMD3535 |
| رنگ: | RGBW |
چراغ روشنایی بالا نئون انعطاف پذیر نئون Led انعطاف پذیر نوار 12V SMD 2835 برای آرم در فضای باز
| ولتاژ ورودی (V): | DC12V |
|---|---|
| قدرت لامپ: | 10W / M |
| CRI (Ra>): | 80 |

